Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Kontrolka ABS zapala się po wymianie sprężyn


Mlodya4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Po zmianie sprezyn zapalila mi sie kontrolka ABS i czerwone pole ostrzegawcze mi caly czas mruga. Pytania mam dwa, czy wystarczy skasowac blad w komputerze?? a drugie kto zna kogos w gdansku co cos takiego robi, jakis nieautoryzowany serwis?? Pozdrawiam[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2007, 18:10 _________________________________________________Dodam ze Audi A4 97rok 1.9 Tdi 90koni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne mechanik podczas wymiany poruszał czujnik od ABSu. Ale podłącz Audika pod kompa,(VAGa) bo tak to jest to wróżenie z fusów...[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2007, 18:12 _________________________________________________Czy wystarczy skasować, to zależy od błędu...[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2007, 18:13 _________________________________________________Uzupełnij profil jeszcze :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam rowniez ze łozysko mi zaczyna chuczec, moze miec to cos wspolnego?? tyle, ze odrazu po wyjezdzie z garazu jak zmienilem sprezyny zaczelo to sie palic[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2007, 18:14 _________________________________________________I tu sie robi problem nie znam nikogo kto ma takiego kompa w gdansku lub warsztat gdzie moge podlaczyc a do serwisu nie pojade bo ich ceny sa zabojcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu sie robi problem nie znam nikogo kto ma takiego kompa w gdansku lub warsztat gdzie moge podlaczyc a do serwisu nie pojade bo ich ceny sa zabojcze

ja mam, Zdeniu ma - oboje mieliśmy w sobotę na spocie i za darmo bysmy Ci podłączyli.

No, ale skoro Gdańszczanie wolą za to płacić, to ja biorę 50% tego co w warsztacie, nie wiem jak Zdeniu :polew:

(żart)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...