Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Programator Galletto-opłaca sie "pobawic"?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

znalazlem cos takiego,gosc oferuje z instrukcjami video i z gotowymi modami do wgrania,

mody po przerobce i mody oryginalne.

czy ten kabel mozna wykorzystac do vag-a? :mysli:

http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190372484381&ssPageName=ADME:X:eRTM:IT:1123

Opublikowano

Wsady sobie odpuść,najlepiej poszukać kogoś kto obrobi twój program.

Opublikowano
  • Autor

Wsady sobie odpuść,najlepiej poszukać kogoś kto obrobi twój program.

dlaczego mam se odpuscic?

to nie to samo?

mam peugeota 2.0 hdi i bez hamowni tylko po wgraniu soft inny i jest gitara

pali mniej,popierdziela jak szatan---a tu odradzacie!?!

Opublikowano

za 59 Euro uwalisz sterownik [za pomoca kabla] a jak sie uda wgrac to wysadzisz silnik [za pomoca gotowca]-akurat te dolanczane do chinskich kabli sa najgorsze ... :naughty:

nic tylko brac ...

Opublikowano
  • Autor

znam kilka osob w mojej okolicy po takim gotowcu ale nie wiem czy chinskim

jest z kad sciagac nie chinskie?

po co sie sprzedaje takie wlasnie gotowce?

a najblizej Jasla na podkarpaciu to gdzie jest jakis tuner pro?

Opublikowano

poczytaj na forum najpierw...

jak Cie nie przekona to wgrywaj smialo ;];]

Opublikowano

a najblizej Jasla na podkarpaciu to gdzie jest jakis tuner pro?

W granicach 30 km są goście, dla których odpowiednia osoba z doświadczeniem obrabia pliki.

Oni je potem wgrają.

W krośnie jest hamownia.

Opublikowano

Galletto nie uwali sterownika edc15 - bez przesady Panowie....

Co do tych wsadow to sie nie wypowiadam konkretnie.

Tak to jest jednak ze jak cos sie dostaje do glownego produktu w promocji to zazwyczaj jest to jakosci GOWNA. Inaczej by sprzedawane byly gotowe wsady + programator w bonusie.

Twoj motor nadal cos kosztuje na rynku wtornym, bycie dusigroszem w przypadku aut zazwyczaj odnosi skutek odwrotny od zamierzonego

Opublikowano

Galletto nie uwali sterownika edc15 - bez przesady Panowie....

no moze na "stole" nie ... ale zabawa chinczykiem przez obd w aucie to juz chyba ryzyko ... :wink4:

Opublikowano

Przecież galetto to prawie zwykły vag na maxie,jakie chinczyki?Gdzie co komu na co?

Opublikowano

Galletto nie uwali sterownika edc15 - bez przesady Panowie....

Podać przepis na uwalenie sterownika. :>

Jest bardzo prosty i wystarczy właśnie Galetto + brak wiedzy.

Opublikowano

Galletto nie uwali sterownika edc15 - bez przesady Panowie....

Podać przepis na uwalenie sterownika. :>

podaj ... :evil:

Opublikowano

OK. Załóż kiepski akumulator, i poczekaj aż podczas wgrywania czegokolwiek spadnie ci napięcie. :tongue4:

A potem wydzieraj sterownik i wrzucaj w programator 29F...

Opublikowano

OK. Załóż kiepski akumulator, i poczekaj aż podczas wgrywania czegokolwiek spadnie ci napięcie. :tongue4:

A potem wydzieraj sterownik i wrzucaj w programator 29F...

to nie przepis .. to norma ... :naughty:

pisalem o tym wyzej :wink4:

ale zabawa chinczykiem przez obd w aucie to juz chyba ryzyko ... :wink4:

Opublikowano

OK. Załóż kiepski akumulator, i poczekaj aż podczas wgrywania czegokolwiek spadnie ci napięcie. :tongue4:

A potem wydzieraj sterownik i wrzucaj w programator 29F...

Nie no jasne ale w ten sposob to wiesz...wszystkim uwalisz. Nie ma co dramatyzowac ze galletto smietnik. Polowa allegro tunerow na tym jedzie :polew:

Podpowiem Ci ze Byteshooter ostatnio uwalil mi 2x edc16...a galletto zrznie je jak laseczki pod namiotem :evil:

Na szczescie mam BDM i udalo sie wskrzesic ale smrod pozostal (okazalo sie ze moj nowy lapciak gryzie sie z BS)

Wieksza polewe mam z tych gotowych wsadow...wcale sie nie zdziwie jak tam sie znajdzie archiwalny odcinek Teleranka :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.