Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Świeci się air bag , nie można skasować


krych83

Rekomendowane odpowiedzi

witam koledzy. szukałem takiego wątku ale ja mam inny problem nie taśma . w moim a4 2000r sedan świeci się air bag byłem na kąpie i wyszedł bład zbyt duża impedencja,stały chodzi o poduszkę kierowcy(raz jak się zapaliła był ten sam błąd i szło wykasować i miałem spokój dwa miechy , później zapaliła sią drugi raz ale już nie idzie wykasować ). moje pytanie co znaczy zbyt duża impedencja stały. dowiedziałem się że niema gdzieś styku . sprawdziłem taśmę przejście nawet ją wyciągłem , od dolnego słupka przy przekażnikach jest kostka od air bag i z tamtąd też jest przejście pomocy i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam taśmę sprawdziłem nawet ją rozebrałem i wzrokowo wygląda dobrze i na mierniku przejście jest. dzisiaj wywaliłem z kostek przy taśmie i na dole przy przekaźnikach takie metalowe mostki w kostkach tak polecił mi elektronik znajomy. jak podpinam miernik do jednego przewodu z dwóch od poduszki z jednej strony to na drugim końcu mam przejście na dwóch i tu wydaje mi się że jest problem. na dole przy przekaźnikach jak rozepnę kostkę to w strone poduszki jest już przejście na odpowiednich kablach jak podłącze kostkę to znowu z jednego kabla mam przejście na dwa. wnioskuje że problem jest między tą kostką a modółem i znajomy mi powiedział że tam mam też wyciągnąć mostek z kostki ale już sam niewiem i do modułu sie dostać jest tragedia. jeszcze raz teraz pojade na kąpa i jak sie nie uda to pozostaje jakiś fachowiec .pomocy co to może byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek zaprowadzam auto do elektronika na razie zamykam temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbyt duża impedencja , stały a nr. błedu 588 jak dobrze pamiętam i chodzi niby o poduszkę kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odepnij poduszke , tzn ta kostke przy kolumnie kierownicy i zamiast poduchy podepnij rezystor 2,2 ohm . Wtedy podepnij VAG i skasuj bład . Jesli pojdzie pojezdzij kilka dni , jesli bedzie ok wiesz juz ze to tasma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam krzysaudi dobry pomysł spróbuje jak tylko znajdę chwile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam okazało się że chodziło o poduszkę kierowcy ale boczną czyli kostka po fotelem . już jest ok . czyli kolega nie miał zbyt dobrego programu albo źle przetłumaczony bo u niego wybiło tylko poduszka kierowcy.Zamykam temat. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...