Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Tani sub + wzmacniacz


Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegoś czasu Monocar + Ground Zero jeździ u mnie w bagażniku i ... jest git! Prezent na "Dzień dziecka" się udał

Pomijając spalony bezpiecznik i błąd na kompie po odłączeniu aku.. pozytywnie

na moje granie wystarczy... zupełnie inaczej niż bez.

głośnik nie tłucze jak tuba Blaupunkta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie są moje teorie, tylko mówie to co wyczytałem... żadne teorie, czysta logika...

ale jak każdy ma swoje własne zdanie. Pozdrawiam.

ps. to niech mi ktoś wytłumaczy, czemu w profesjonalnym zakładzie CA zaproponowali mi do mojego wzmaka(4x45rms) głośniki conajmniej 70-80 rms ??

Teoria jak zwykle w większości przypadków swoją drogą a praktyka swoją. Skoro jesteś tak bardzo przekonany co do słów jakie zacytowałeś to proponuję mały test w Legnicy: zasilimy zestaw odseparowany samym radioodtwarzaczem, odsłuchamy kilku płyt, następnie ten sam zestaw w tej samej aplikacji, zasilimy dodatkowo zewnętrznym wzmacniaczem i znowu odtworzymy te same płyty CD. Chętnie wysłucham Twoich wniosków po takim doświadczeniu. W sytuacji kiedy udowodnisz swoje racje w praktyce - zwracam koszty dojazdu i pobytu (oczywiście to działa też w drugą stronę).

Wydaje mi się iż należy prostować takie ciekawostki już w zarodku bo później forum staje się pośmiewiskiem i jest mniej wiarygodne dla osób szukających rozwiązania swojego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

ps. to niech mi ktoś wytłumaczy, czemu w profesjonalnym zakładzie CA zaproponowali mi do mojego wzmaka(4x45rms) głośniki conajmniej 70-80 rms ??

Chcieli się pozbyć sprzętu który zalegał od kilku miesięcy na magazynie :decayed:

A tak poważnie co to za głośniki i wzmak Ci proponowali??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dołączam się do tematu tylko u mnie chcę tylko wzmacniacz i subwoofer poczytałem trochę o ty m wszystkim i już się pogubiłem chciał bym najlepiej chyba jakiegoś monobloka nie wiem o jakiej mocy jeszcze ale ponad chyba 100w rms bo mam możliwość mieć głośnik 200w 36cm długości to chyba 15cali nie pamietam z pieca basowego gitary w dużej obudowie jest teraz i pamiętam jak podłączałem muzykę to szyby drżały w bloku więc jaki wzmacniacz by pasował do niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tego typu przetwornikach pozostaje podpinanie różnych piecy dla testu, bo same cyfry nie zagrają.

Wiele zależy też od skrzynki, w jakiej będzie grał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...