Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Niebieski Avancik :) marzenie spełnione

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam narazie pisze na szybko i zdjecia tez na szybko cykniete. Jak wroce z żonką to wrzuce coś więcej.

A więc tak nasze marzenie się spełniło i staliśmy się posiadaczamy tego oto autka

dsc0002k.th.jpg

dsc0005ei.th.jpg

dsc0018xy.th.jpg

Oto nowe fotki:

89663532.th.jpg

35697346.th.jpg

52383462.th.jpg

15881381.th.jpg

18325891.th.jpg

43289574.th.jpg

71995850.th.jpg

Wyposażenie całkiem bogate, niedługo wrzuce zdjęcie środka:

- 1.9 TDI AFN

- rocznik 1999 r.

-radio symphony wraz z systemem BOSE

-klimatronic

-podgrzewane przednie fotele z ERGOMATIC

-podgrzewane i elektrycznie lusterka

-elektryczne przednie szyby

-4 poduchy

-ksenonki

-Alusie oryginalne 16 cali

-automatycznie przyciemnianie lusterko wewnętrzne

-kierownica s-line

Opublikowano

ładniutka :good: i fpytkę wyposażenie, ale ksenonki bez sprysków :tongue4:

Opublikowano

fajny :decayed: szkoda ze avant :gwizdanie: jakieś modyfikacje masz w planach :wink4:

Kolkov hid rządzi :decayed: zakladaj spryski i bedzie malina :decayed:

Opublikowano

Wygląda na zadbaną :naughty:

Porób więcej fotek i będzie można więcej coś napisać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nop fotki na spokojnie porobie i wrzuce. W planach hmmm, jakis chromik mysle w okolo szybek. Musze sprawdzic ile to ma koni i jesli byl jakis czip to jak zostal zrobiony. I napewno mysle zmiana alusków. Bede chciał ładnie delikatnie go zmodyfikowac bez przesady.

Zadbany jest i pewny bo kupiony, że tak powiem od rodziny i wiem dokladnie co i jak bylo robione.

Opublikowano

Tylko nie chromik :notworthy: Nie psuj go...

Opublikowano

Tylko nie chromik :notworthy: Nie psuj go...

Kolega ma rację. :no: Czekamy na więcej fotosów. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

hehe ok :) to nie bede psuł heh.

Opublikowano

Ładna sztuka :hi: no i avant :good:

Opublikowano

Tak jak mówią, nie psuj jej chromem na metry :wallbash: I doprowadź do porządku zderzak przedni :) No i te spryski by się przydały do xenia ;) Reszta git :good: Bardzo ładny polift :cool1:

Opublikowano

to o to auto chodziło :)

elegancki masz kolorek, nie słuchaj kolegów i nic nie zmieniaj!!!! jest idealna!!!!

zrób zdjęcie z profilu żebym zobaczył co to za felgi masz zwdziane :decayed:

Opublikowano

Coś jak fura Iversona :kox: Kolor jeden z lepszych :kox: pomijając czarny :tongue4: Albo mi się zdaje albo brakuje z przodu dokładki :naughty:

Opublikowano

bardzo ładna fajny kolorek i widac ze zadbane autko

Opublikowano
  • Autor

Coś jak fura Iversona :kox: Kolor jeden z lepszych :kox: pomijając czarny :tongue4: Albo mi się zdaje albo brakuje z przodu dokładki :naughty:

Pod spodem zerwana oslona od silnika i plastiki przez cudowny snieg na podworkach, ale niedlugo zakladamy wiec bedzie ok.

Opublikowano

ladna sztuka, pokaz srodek :)

Opublikowano

super furka,a foty ze szczecinka,, :hi:

Opublikowano
  • Autor

o prosze kolega dobrze wie :) zgadza sie ze Szczecinka jeszcze ale w niedziele wracamy do Szczecina i juz porobie nowe fotki.[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 22:46_________________________________________________na szybko jeszcze nie w domu cyknąłem zdjęcie środka.

Opublikowano
:decayed: gratuluje autka, super kolorek... szkoda że chrom relingi :P
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

W pierwszym poście wrzuciłem troche nowych zdjęć auta :)

Opublikowano

fajny kolorek,ładnie się prezentuje, relingi :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.