Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Za ile można sprzedać taką AUDI?


filip1001

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, jakbym zdecydował się sprzedać swoją A4 to tak z ciekawości- ile można za nią wziąć według Was? Tutaj link: http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b6/b6_avf_moja_czworeczka_nowe_fotki-t47807.0.html;msg517996#msg517996

Auto za granicą, jak i w Polsce cały czas serwisowane w ASO, chociaż nie posiada pełnej historii po VIN-ie bo jeździło we Włoszech.

2 komplety felg (15" i 16" + dobre opony goodyear- zimowe i letnie z przebiegiem ok. 10000km )

przy przebiegu około 180 000 wymienione tarcze przednie + komplet klocków( oryginalne) , przy przebiegu 195 000 wymieniony kompletny rozrząd z pompą wody w ASO.

Ogólnie od momentu sprowadzenia wszystko robione w ASO przeze mnie.

Słucham Waszych opinii. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 36-38 tys zl,jak chcesz sprzedac to dobrze by bylo ten wlacznik swiatel wymienic,chyba ze juz wyminiles :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włącznik już jest oczywiście wymieniony- z wyglądu jak nówka. Mógłby się ktoś jeszcze wypowiedzieć w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... ja tylko mogę dopowiedzieć bo sam kupowałem w maju 2008 że za te 6cio letnie autko weźmiesz teraz więcej lub tyle samo co zapłaciłeś wtedy za 4letnie :cool1: (Euro 3,2?)

kolega dobrze pisze... 38 wystaw... albo i 40 bo mało jest tych idealnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ideału mu pewnie daleko (raczej na pewno), ale ciekawi mnie opinia klubowiczów na ten temat, bo podejrzewam (przewiduję), że jak wystawię go za rozsądne pieniądze (czytaj: dobre) to telefon będzie się urywał od telefonów z tekstami typu: Panie, co to za cena z kosmosu? na allegro są po 31 000. Tylko, że mało kto zwraca uwagę na realny przebieg itd. Zresztą nie będę uczył mądrzejszych od siebie-wiecie jak jest. I najgorsze jest to , że teraz allegro to w większości auta z przekręcony licznikiem, z fałszywą książką serwisową , nie rzadko składane z 3 innych aut i auto takie jak moje, czyli o które na prawdę się dba- będzie nie zauważalne z powodu ceny w ogromie ogłoszeń aut sprzedawanych. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ja za swoje dałem 42k do opłat ale stan naprawdę idealny (fura w środku jak nowa). Mechanicy w ASO przy wymianie rozrządu powiedzieli że mechanicznie samochód wygląda jakby wyjechał z fabryki. Tylko że ja mam przebieg 90k km ostatni przegląd w ASO 66k km.

Myślę że jak wystawisz 40k zł jeżeli było dbane i dobrze wygląda to powinno pójść...ewentualnie będziesz miał z czego spuścić...

ps. te na allegro za 30-35k zł to są same gnioty...znajomy szuka już 3m-ce takiej okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...