Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Dziwne trzęsienie.


Gość bialyeg

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko Wam! :hi:

Szukałem ale nic wg mnie sensowego nie znalazłem, więc postanowiłem napisać do was :przebiegly: Dziś popołudniu, zauważyłem, że podczas postoju na luzie Audiola ma się jakoś dziwnie trzęsie. Dziwnie się trzęsie też gałka zmiany biegów. Podczas jazdy tej usterki nie czuć. Co to może być ?? :mysli: Jakieś poduszki czy co ??

Pozdrawiam! Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszki...dwumas...plecionka...wtryski

ogólnie pojedź do kogoś kto się zna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kto u nas się zna to Ci nie powiem...może SEAT

My na pewno możemy Cię podłaczyć i sprawdzić wtryski...

no ale to dopiero jak się zjawisz :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Wam! :hi:

Szukałem ale nic wg mnie sensowego nie znalazłem, więc postanowiłem napisać do was :przebiegly: Dziś popołudniu, zauważyłem, że podczas postoju na luzie Audiola ma się jakoś dziwnie trzęsie. Dziwnie się trzęsie też gałka zmiany biegów. Podczas jazdy tej usterki nie czuć. Co to może być ?? :mysli: Jakieś poduszki czy co ??

Pozdrawiam! Maciej

Wcisnij sprzegło i sprawdz czy ustało, jak tak to dwumas do roboty. Ale moga tez być pompowtryski lub zatankowałes jakies kiepskie paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... 2.000zł ze sprzęgłem bo inaczej się nie opłaca... ale na razie się nie przejmuj najpierw sprawdź pierdółki...

jaki przebieg? sprawdzony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw podjedz do dobrego warsztatu i sprawdz co to.dwumas kosztuje ok 1200zl z allegro a za ile Ci zrobia to zalezy,ja za wymiane sprzegla i 2 masa placilem 600zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może to nie dwumas tylko wtryski dostały "dobrego polskiego paliwa" i taka moc w aucie drzemie że stać nie może :kox: a poważnie to wyjeździj bak zalej na dobrej sprawdzonej stacji wlej coś do czyszczenia wtrysków (SP, LM itd.) i sprawdź korekcje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze niedawno rozrząd wymieniałes? można sprawdzić vagiem kąt synchronizacji wałka rozrządu. Mi delikatnie telepał się na jałowym, ustawiłem kąt na 0 i jest gites :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjedź paliwo na ile Ci się uda do zera... zatankuj na statoilu zwykłego ON pół baku... przed tankowaniem nalej STP do wtryskiwaczy diesla - całą butelkę (żaden inny środek tylko STP) i wyjedź to...

na spocie możemy sprawdzić kąt synchronizacji rozrządu i wtryski...[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 10:38_________________________________________________a 290tyś jeśli sprawdzone to ledwo dotarty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz jezeli u mnie jest podejrzenie ze mi padaja wtyski (objawy to trzesienie sie silnika na 4 i 5 biegu i to to tylko wtedy gdy mam obroty 1-2 tys,powyzej 2 tys nie ma drag) to czy wlanie STP do diesla ( mam w bagazniku) moze w jakis sposob "doj**ac" wtryski ?? wiesz we wtorek jade do polski i mam do pokonania 650 km :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid... ja bym wlał...

problem polega na tym że jak masz sporo syfu i nagle się to wypłucze to może być różnie... ale zaryzykowałbym bo taka trasa to piękna sprawa dla czyszczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz syfu to raczej nie mam bo zrobiulem audi jak narazie 15 tys km i 2 razy lalem ten dodatek do wtryskow STP(co 5 tys km).a mechanik jechal i mowi ze pompki mogly sie rozszczelinic...no ale nie bylo czasu ich sprawdzac,bedzie na to czas jutro.dalej nie wiem czy zalewac na trase ten dodatek STP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...