Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wymiana zawieszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

koledzy czy to zawieszenie będzie pasować do mojej a4?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=916565625

Bo się zastanawiam i nie wiem co z tym tyłem bo na innej aukcji z tyłu nie wystaje z amortyzatora żadna tuleja nawet jak zadzwonił to mi facet powiedział, że to bedzie pasować ale wolę jeszcze zaptycać się fachowców:)!

Opublikowano

To jest zapewne zdjęcie poglądowe.

Po zakupie napisz pełne dane samochod (nadwozie, silnik, napęd itd) i musi Ci dobre dobrać.

Jeśli wyśle złe, to będzie Ci musiał wymienić - on jest fachowcem i jest odpowiedzialny za odpowiednie dobranie cześci.

Opublikowano
  • Autor

Jak dzwoniłem to powiedział, że audi tak ma ja aż tak się na tym nie znam i nie wiem czy mam takie same?

Opublikowano

no sprzedawca nie ma negatywow a jak nie bedzie pasować to zawsze możesz oddać - twoje prawo, albo skontaktuj sie z tym kupującym jak to wyglada i czy mu pasowało

...gdzieś juz widziałem takie amory do b5 :mysli:

Opublikowano

no sprzedawca nie ma negatywow a jak nie bedzie pasować to zawsze możesz oddać - twoje prawo, albo skontaktuj sie z tym kupującym jak to wyglada i czy mu pasowało

...gdzieś juz widziałem takie amory do b5 :mysli:

na allegro ;)

Opublikowano

Dudi75 chyba ma Ta amory możesz zapytać jak się jeżdzi

Opublikowano

Bedzie pasować, ja też się chyba na ten gwint skuszę :gwizdanie:

Opublikowano

napewno beda pasowac. tylko -70 to ja tarlem czym sie dalo po naszych pieknych plaskich drogach :> dobrze ze gwint mozna zwiekszyc chyba do -40

Opublikowano

dlatego to nazywa sie gwint zawsze można podnieść. ja u siebie na zimę podniosłem prawie na maxa i jest ok

Opublikowano
  • Autor

koledzy a dokąd jest na maksa?[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 18:21_________________________________________________Bo już wymieniłem i teraz będę ustawiał

Opublikowano

kolego i jak wrażenia z jazdy na tym gwincie

Opublikowano
  • Autor

wrażeń jeszcze żadnych bo auto jeszcze w garażu i próbuje równo go ustawić[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 20:56_________________________________________________a co do jazdy to odezwę się w sobote bo jade do wawy to zobaczymy jak się sprawdzi

Opublikowano

wrażeń jeszcze żadnych bo auto jeszcze w garażu i próbuje równo go ustawić

policz zwoje na amorku - wszędzie tyle samo do śruby i masz wszystko równiutko :>

Opublikowano

i jak, wrazenia z jazdy juz sa? czy nadal zawieszenie nie ustwione???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.