Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASN] Wycięcie katalizatorów


tommylee

Rekomendowane odpowiedzi

czyli rozumiem najbezpieczniejsze i najrozsadniejsze wyjscie i powinno dzialac i jezdzic bez problemow

-wyciac 4 katalizatory

-zamowic 4 tuleje katowe z allegro i wspawac w rure w mniejwiecej takich samych odleglosciach jak jest teraz?

-wyciac tuleje ze starych wydechow i wmontowac w nowy wydech ? (tak mialem robione w a3 z 1.8T)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gelus, ma pierwszej stronie masz filmik szybkacie z forum audi a6, pogadaj z nim, wyciął katy ale nie wiek które

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom tak, widzialem, ale mu sie check swieci ;P a ja raczej wolalbym to zrobic w miare rozsadnie bezpiecznie zeby sondy dzialaly i w rozsadnych pieniadzach ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem emeil do szybkiace: Witam, po wycięciu katalizatorów nie ma żadnych innych objawów potrafią tylko spaliny trochu bardziej śmierdzieć, świeci ter chek ale to można zlikwidować wkręcając dystanse pod sady lambda pozdrawiam a spalanie mam raczej w normie[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 21:25_________________________________________________

Witam

i jak wyciął ktoś katalizatory ? Na ebay.de są katy od 300 do 400 euro za stronę. Zresztą które katalizatory się wypalają zatykają itp.

wydech ASN ver.1 a4b630asnver1.png

wydech ASN ver.2 a4b630asnver2.png

te górne katalizatory można chyba podpasywać od 1,8t w ASN ver.2

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastanawiam nad wycieciem drugiego rzedu katalizatorow (posiadam 4) i usunieciem srodkowego wydechu... by zyskac troszke dzwieku i moze przepustowosci w wydechu... testowal ktos taka opcje?

zeby dostac sie do pierwszego rzedu to niestety trzeba sie troszke nagimnastykowac ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro planuje pozbyc sie srodkowego tlumnika... Robił to ktoś w swoim ASN?? Jak efekty ??

A tak BTW to nie zapomniał ktoś o moich blokadach rozrzadu ??

pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bede nad tym myslal, ale pierw kombinuje co by tu zrobic z katami by czasem nie przedobrzyc;P ale czekam na efekt koncowy Twoj moze spapuguje;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bede nad tym myslal, ale pierw kombinuje co by tu zrobic z katami by czasem nie przedobrzyc;P ale czekam na efekt koncowy Twoj moze spapuguje;P

Tutaj obiecane viedo z efketem "kastracji" :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mowiles? wyciales srodkowy wydech? jakie odczucia? katalizatory rozumiem zostawiles na swoim miejscu i masz 4?

mi zaczyna wyskakiwac blad banku 1 :/ ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalizatory zostawilem tam gdzie powinny byc... autko prowadzi sie bardzo przyjemnie nie jest wcale dużo głośniej wręcz tak jak powinno być... do 2,5 tys rpm mam bass bardzo miły powyzej chropowato i metalicznie cud miód dla uszu :) wrzucam własnie wideo z małej jazdy testowej zaraz będzie link to sobie zobaczycie :) Wieczorem moge nagrac cos lepszego dzis brakło czasu...

pozdroo

jak macie jakies pytania to chetnie odpowiem :))

pod koniec filmu dopiero pogoniłem troszke na 1 biegu maszyne dzis niestety nie było warunków... wieczorem może będzie lepiej ;D

:embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...