Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Od czego zacząć mody seryjnego AJM'a ?


k0za

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu mam problemy z przeładowywaniem seryjnej turbiny. Przymierzam się na jej wymianę na tą od AWX/AVF I teraz pytanie, macie kogoś godnego polecenia - w sensie gdzie kupić ? No i może przy okazji jeszcze nad czymś się zastanowić tak żeby na lato wyszedł ładny wirus :evil: Oczywiście koszty ograniczają mnie powiedzmy do 2-2,5 tys PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw to udaj się do DOBREGO mechanika który dowie się dlaczego turbo przeładowuje, a potem kombinuj

Od siebie mogę dodać że kolega z Katowic ma AJM z turbo AWX i po programie ma 170KM :)

Ja bym zaczął od poznania tematu, bo jest o tym sporo na forum :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nówka to pewnie ponad 2 tys lekko. A wtedy i tak nie miałbym co zrobić ze swoją starą turbawką. Najlepiej jakby ktoś polecił rzetelny warsztat regenerujący. Z przekładką to już bym sobie sam poradził.[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 13:51_________________________________________________Panowie jest sens wkłądać turbo BRD np http://moto.allegro.pl/item984400059_tuning_turbo_ponad_200km_audi_vw_skoda_03g145702h.html ( chociaż widać że to turbo ma jakąś złączkę elektryczną na gruszcze sterowania łopatkami - czego w AJM brak :confused4:

Druga opcja to turbo AWX/AVF

Zastanawiam się czy bez fmic i na seryjnych pompkach jest sens wchodzić w BRD, co sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu zakladac brd bez tych rzeczy co napisales...

co do turbiny to wlasnie tak wyglada brd jest sterowana przez wtyczke,ale to nie robi problemu zadnego bo zakladasz normalnie wezyk podcisnienia na ten cycek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup turbinę AWX zrób program i ciesz się mocą koło 160~koni myślę że Ci wystarczy na długo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup turbinę AWX zrób program i ciesz się mocą koło 160~koni myślę że Ci wystarczy na długo :)

Taki mam plan, szukam teraz turbinki nie pochodzącej z Rumuni. Btw będziesz musiał mnie kiedyś na spocie przewieść swoim AJM cobym zobaczył różnice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ostatnio była już szansa ale pojechaliśmy robić te logi toporowi

no i lepiej jak jest sucho bo tak się będzie ślizgać :decayed:

ale chyba się lepiej odpycha niż a6 1,9 co? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo załatw u tunera, wraz z montażem, kupujac turbine na alegro mało kto zwraca szczególny fakt przy gwarancji, gwarancja spełniona jest po montazu w wyspecjalizowanym warsztacie mechanicznym i potwierdzona pieczątką i podpisem zakładajacego, czyli jeśli sam byś zakładał musisz zagadać do kogos zeby podpisał Ci gwarancje swoją pieczątką, bo inaczej wrazie zatarcia albo puszczenia oleju itp nici z gwarancji :gwizdanie:

Co do samego wyboru to bierz AWX :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...