Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Stuki układu kierowniczego-co może być przyczyną?


Piotrek Ateny

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko mam problem jak jadę autem powoli i po dziurach mam stuki z przodu bardziej słychać po prawej stronie.Zjeździłem po wielu mechanikach dopiero po kilku wymianach gdzie wahacze były ok stabilizatory też dobre i poduszki Amortyzatorów i dalej mam stuki mechanik powiedział mi że to jest wina luzów w układzie kierowniczym tam gdzie są tryby czy ktoś się spotkał z tym problemem i ile morze kosztować ta cała kolumna kierowniczaNiewiem czy to się tak poprawnie po polsku nazywa bo jestem za granicą.Stuka to najbardziej jak przyhamuje na dołkach.czekam na odpowiedz.

[mod]Proszę stosować prefix - kolejne wątki poleca do kosza[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stuka ci na odpoalonym silniku jak ruszasz prawo lewo czy na zgaszonym tez?? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko na zgaszonym silniku w miejscu mi trochę stuka jak ruszam kierownicą prawo lewo szybko jest zapalony to nie ale jak jadę na dołkach wcisnę lekko hamulec to słychać głośno asz czuć w podłodze po pedałach lekko i na zgaszonym silniku próbowałem jechać i bez hamulca to stuka ale nie tak mocno co mi powiesz bo sam nie wiem.

Z góry dzięki za odpowiedz. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pozostałych możliwości zostają jeszcze krzyżaki na wałku przy samym łączeniu z maglem - ja właśnie tam mam luzy.Stuki na zapalonym jak i zgaszonym silniku.I nie wiem czy rozebrać i wymienić krzyżaki ( ori nie ma - tylko cała kolumna ) czy wymienić cały wałek na używkę.Jak tu wygląda kwestia dopasowania - poliftowe różniły się od przedliftowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...