Treść opublikowana przez Piotrek Ateny
-
[ALL B5] Lejące, uszkodzone pokrywy zaworów przy wtryskiwaczach
Dzięki za radę
-
[ALL B5] Lejące, uszkodzone pokrywy zaworów przy wtryskiwaczach
mi się nie leje z pod pokrywy zaworów tylko dookoła dwóch wtrysków dosłownie poci nie że leje. tam są jakieś podkładki boje się do tego zabierać żebym gorzej nie zrobił dam do mechanika
-
[ALL B5] Lejące, uszkodzone pokrywy zaworów przy wtryskiwaczach
Siemanko mam ten sam problem z dwóch wtrysków mi się poci nie dużo jak myślałem że to z wężyków nadmiaru ale powymieniałem i jest to samo Co jakiś czas sobie czyszczę specjalnym płynem do silnika ale też pasowało by mi to zrobić
-
[B5 ATJ] Boje się o moje autko
Szkoda Autka lepiej na bosaka
-
[B5 ATJ] Boje się o moje autko
Szkoda Autka ;(lepiej na bosaka
-
[B5 AFB] Czy można wymienić termostat w 2.5 V6 TDI bez ściągania paska rorządu
Trzeba rozebrać cały przód co nie ???? ;(
-
[B5 AFB] Czy można wymienić termostat w 2.5 V6 TDI bez ściągania paska rorządu
Tak dzięki jak to sprawdzić czy jest dobre nie trzeba wymieniać tego od razu przy rozrządzie Normalnie jak jest zimny silnik to to przytrzymasz ale jak złapie temeraturę to nie da się przytrzymać czyż nie tak tylko tak to można sprawdzić
-
[B5 AFB] Czy można wymienić termostat w 2.5 V6 TDI bez ściągania paska rorządu
Śiemanko ile ci wyszedł cały rozrząd z pompą termostatem wiskoze tak to się nazywa to przy wiatraku też trzeba wymienić
-
[B5 AFB] Czy można wymienić termostat w 2.5 V6 TDI bez ściągania paska rorządu
Dzięki za podpowiedzi .Mam do was jedno pytanko ile wam pokazuje temperaturę na klimatroniku na kanale 49 bo mi 75 do 85 Dzięki jeszcze raz za odpowiedzi
-
[B5 AFB] Czy można wymienić termostat w 2.5 V6 TDI bez ściągania paska rorządu
Czy można wymienić termostat w 2.5 V6 TDI bez ściągania paska rozrządu czy to robi się przy wymianie pasków czy ktoś to wie jak można to zrobić i gdzie znajduje się termostat i jak go wyciągnąć
-
[ALL B6] Jak szybko wasz diesel osiąga temp 90 stopni
Siemanko u mnie jest podobnie ale mam 2.5 po 15 kilometrach łapie swoją temperaturę sprawć ile pokazuje ci klimatronik na kanale 49 i 51 przy 1500 obrotów
-
[B5 AFB] Temperatura oleju i płynu chłodzącego
U mnie na kanale 49 wacha się od 75 góra do 90 ale zazwyczaj trzyma tak 80 na trasie ana kanale 51 jak złapie 90 tak trzyma wie ktoś może jak wymienić termostat w 2.5 ? chyba wydaje mi się że razem z paskiem rozrządu to się wymienia a tak chyba nie da rady ktoś może coś wie o tym niech da znać
-
[B5 AFB] Temperatura oleju i płynu chłodzącego
ale ile ci pokazuje na 49 a ile na 51
-
[ALL B5] Czy można odciagnąć olej przez bagnet?
Ja teraz cały czas odciągam olej jeżdżę do Castrol poind i myślę że odciągają do zera
-
[B5 AFB] Temperatura oleju i płynu chłodzącego
Witam mam takie pytanie jaka powinna być temperatura oleju a jaka płynu chłodzącego ? Przy 2.5 są dwa wskaźniki od płynu i oleju. Na wskaźniku od oleju na ciepłym silniku pokazuje od 75 C do 85 C przy spokojnej jeździe a płyn jest na 90 C . Sprawdzałem na klima troniku temperaturę i myślę że mam odwrotnie niż przetłumaczono w opisie kodów i kod 49 myślę ze pokazuje mi temperaturę silnika anie jak w opisie kodów temperaturę płynu bo 51 mam na 90 C czyli płyn tak samo pokazują mi zegary co to może znaczyć czy ja się mylę czy ktoś się pomylił. Zauważyłem że na klima troniku szybciej rośnie temperatura niż na wskaźnikach ale gdy dochodzą do swoich wartości są równe.Mam jeszcze jedno pytanko po ilu kilometrach silnik powinien złapać swoją temperaturę dzięki z góry za odpowiedz
-
[ALL] Problem z diagnozowaniem Błędu Proszę o pomoc.Pilne
ok dzęki to to nie jest przeływka
-
[B6 AVF] Piszczenie przy skręcaniu
Witam miałem podobny przypadek że mi piszczało wspomaganie byłem u mechanika mówł że jest wszystko ok ale wymień łyn w spomaganiy i wyczyść z osadu pojemniczek ,zrobiłem to i wszystko ustało nic mi ne piszczy jest ok ale do b5 powinno się wlewać płyn mineralny a niewiem jak w b6
-
[ALL] Problem z diagnozowaniem Błędu Proszę o pomoc.Pilne
tak nic nie widać żeby coś było nie tak [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 12:28_________________________________________________mechanik mówił mi że może być to przepływka albo ten zaworek co steruje kirownicą przy turbinie ale ruszaliśmy tą kierownicąniby jest ok [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 12:30_________________________________________________Proszę o pomoc ;(z tym błę dem czy ktoś kolwiek miał taki błąd i jak ten problem rozwiązać dzięki za odpowiedz
-
[ALL] Problem z diagnozowaniem Błędu Proszę o pomoc.Pilne
ok Dzieki pojade jeszcze raz do mechanika i ją podepnę pod komputer i zobaczę czy mi pokaże ten błąd jeszcze raz powinien pokazać to wam :hi:napiszę Dzięki jeszcze raz [br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 16:23_________________________________________________Siemanko byłem u mechanika jeszcze raz podpiołem Vag i numer błedu to 00575 Ciśnienie w kolektorze ssącym regulating limit exceeded proszę o zdiagnozowanie dzię ki z góry
-
[ALL] Problem z diagnozowaniem Błędu Proszę o pomoc.Pilne
Witam wszystkich mam problem z diagnozowaniem pszyczyny w mojej Audi . Mam za niki mocy nieraz przy 2.2 tyś obrotów . podłączyliś my jądo Vaga i jest napisane "Błąd pomiaru pobieranego powietrza w kolektorze ssącym" coś takiego było napisane .Zapomniałem zapamiętać numer błedu .Mechanik mi mówił ze to może być przepływomierz lub turbo.Proszę o pomoc i z góry dziękuje
-
[ALL] Mrugająca kontrolka od świec co to może znaczyć ???
Dzięki za rady na następny dzień odpaliłem auto i wszystko ok zgasła tak jak należy wszystko jest ok.Coś mu się zaświrowało na chwile
-
[ALL] Mrugająca kontrolka od świec co to może znaczyć ???
Siemanko wszystkim rozładował mi się akumulator bo zostawiłem włączone światło w środku dziś rano przyjechał kumpel i pod pieliśmy na kable z auta do auta po odpaleniu za chwile zaczęła mi mrugać mi lampka od świec zgasiłem zapaliłem to samo co to może znaczyć ??? wszystko chodzi jak na leży .Proszę o poradę ,dzięki z góry
-
[ALL B5] Pomocy,Zanik Mocy przy trzch tyśiącach obrotów
Dzięki :good:Spróbuje [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 19:01_________________________________________________Sprawdzę to i się odezwę Dzięki serdeczne
-
[ALL B5] Pomocy,Zanik Mocy przy trzch tyśiącach obrotów
Dzięki za odpowiedź. Podpinał ją mechanik pod komputer i mówił że jest ok [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 18:35_________________________________________________Może ktoś miał taki przypadek to by mi jakoś pomogło rozwiązać ten problem
-
[ALL B5] Pomocy,Zanik Mocy przy trzch tyśiącach obrotów
Siemanko mam problem i myślę że ktoś mi pomoże???. Jak wciskam gwałtownie gaz 1 2 3 4itd.to przy trzech tysiącach obrotów mam zanik mocy przestaje ciągnąć nie zawsze ale większość razy jak jej popuszczę gazu i wcisnę dalej to odzyskuje moc.Czego to może być wina??? proszę o poradę,wspomnę że kata wyciąłem i nadal to się pojawia czy to może być wina przepływomierza.Ktoś mi wspomniał że może być wina krzywek ale nie sądzę bo jak by były krzywki to nie miał by mocy cały czas,DZIĘKI z góry za rady.