Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARG] Falowanie obrotów, samozapłon


AudiRomano38

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakies 3 tyg temu kupilem audi A4 z 96r 1,8benzyna bez gazu. Po pierwszym zatankowaniu auta do pelna zaczely falowac obroty miedzy 1500 a 2500 tys obrotow, do tego po paru dniach doszedl samozaplon ( wyjmuje kluczyk ze stacyjki a on jeszcze pare sekund chodzi)

Udalem sie do mechanika........czyszczenie przepustnicy, wymiana filtra paliwa, wymiana swiec, wymiana czujnika temp plynu chlodzacego, termostat i dalej nic......jest wciaz tak jak bylo. Prosze pomozcie mi co sie moze dziac ??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka stacyjki wymieniona!!!! a co to jest Vag????

oprogramowanie do diagnozy auta-poszukaj w dziale Spoty i Zloty spotkań w Twojej okolicy i podjedz na jakieś-na pewno ktos z Vagiem się znajdzie-potem napisz jeszcze raz,co Vag pokazał :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź dobrze przepustnice, miałem podobnie z tym że mi na dodatek jeszcze obroty spadały do zera... Wyciągnąłem przepustnice i zajrzałem do modułu a tam taki plastyczek zrobił rysę na potencjometrze. Przesunąłem go na swoje miejsce i auto chodzi jak ta lala. Oczywiście nie sugeruje ze wymienisz przepustnice i będzie wszystko dobrze ale u mnie to ona była winna. Dodam ze ja mam silnik 1,8 ADR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski OK, moze to dziwne ale pokonalem trase z Opola do Warszawy i spowrotem i objawy falowania zniknely, byc moze ustawilo sie samo wszystko ale jakos nie chce mi sie w to wierzyc, pojezdze pare dni po miescie i napisze czy jest Ok czy odpukac problem powrocil. Pozdrawiam wszystkich i dzieki za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...