Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy będzie przeszkadzać ??


hapa666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w poprzednim w wątku pytałem się Was jakie alusy 17" czy 18" zdecydowałem się na 18"

I tu mam pytanie jeśli założę felgę 18'' ET 35, otwór centrujący: 66,6 mm do tego oponę 225/40 czy to (na zdjęciu powyżej koła, czerwone ze śrubą, nie wiem jak co się fachowo nazywa bo nie jestem mechanikiem) nie będzie przeszkadzać przy skrętach? i czy nie będzie ocierać o oponę?

Pozdrawiam

k2YR0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wydaje mi się że będzie ok bo wiele osób ma takie ET i rozmiar opony zastanawia mnie bardziej otwór centrujący bo masz o około 9 mm za duży radził bym kupić pierścienie centrujące bo śruby będą dostawać w kość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 18x8' ET 35 z oponą 225/40/18 i zawias -35/-35 i nic nie trze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie jak Ci sie udało założyć felgę z otworem centrującym 66,6mm skoro piastę audi ma ok 57mm :mysli:

przecież od razu było widać że felga za luzno wlazła na piastę :gwizdanie: kup pierścienie centrujące - mogą być z allegro

A co do samej sprawy z obcieraniem to nic nie będzie obcierać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie jak Ci sie udało założyć felgę z otworem centrującym 66,6mm skoro piastę audi ma ok 57mm :mysli:

przecież od razu było widać że felga za luzno wlazła na piastę :gwizdanie: kup pierścienie centrujące - mogą być z allegro

A co do samej sprawy z obcieraniem to nic nie będzie obcierać :good:

Ja jeszcze nie założyłem bo dopiero mam zamiar i chciałem się upewnić czy nie będzie stwarzać to jakiegoś problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak koledzy mówią pierścienie centrujące (sam mam felgi od mercedesa i jeżdżę na pierścieniach z allegro i jest ok) i będzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...