Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Puka w prawym kole


pavelwhitecky

Rekomendowane odpowiedzi

napisz coś więcej...kiedy puka, na prostej gładkiej drodze, na wybojach, przy skręcaniu....powodów może być jeszcze kilka pomijając wahacze...choćby końcówki drążków, przeguby... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość majki-m

Jak w temacie puka mi w prawym kole, zawieszeniu. Wymieniłem komplet wahaczy ale delej mi puka co to moze byc?

Nie wysiliłeś się z opisaniem problemu, pukać może wiele podzespołów, zawiecha,hamulce,przeguby...cały czas Ci puka,na skręconych kołach, podczas ruszania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany - przynajmniej ten - poduszka (łożysko?, takie gumowe w kształcie talerza) od amora zostało wymienione i jest oki

Tylko jest drugi problem- siedzi mi tylne zawieszenie albo przód mam za wysoko. Może być przyczyna to że ktoś wsadził sprężyny od a6 do mojej a4 i dlatego tak wysoko stoi. Mechanik twierdzi ze wina jest przedniego zawieszenia. Porównywaliśmy z inna audi i wychodzi że faktycznie przód jest za wysoko.

Zatem powiedzcie mi jeśli już wyjdzie do wymiany sprężyna ewentualnie amorów jakie kupować - jakich firm jakie ceny. Czy może używki org. sprężyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też puka w prawym kole. Na nierównościach, przy skręcaniu w lewo i czasem przy gwałtownym ruszaniu. Stacja i mechanik samo się nie naprawi, a drażni strasznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...