Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Światła STOP w miejscu św. przeciwmgielnych


Gość mateoos

Rekomendowane odpowiedzi

Zaj...ty patent :kox:

U mnie też niedługo będzie rezanko :naughty:

Cóż za podnieta...?! :kox:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowiem ze przy rozbieraniu kostek a konkretnie wyciąganiu pinów przyda się zaostrzony spinacz biurowy, wciskamy go pod zacisk z stosunkowo dużą siłą a konektor napewno podda się bez bicia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ogarmial ktos stop i z pozycja i z przeciwmgielnym?

Prosciej mowiac, jak wcisne stop, chce, zeby swiecily dwa paski... ten przeciwmglowy tez.

Jak to kabelkowo zrobic?

---------- Post dopisany 21-11-2013 at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany 19-11-2013 at 16:51 ----------

Rozumiem, że muszę sam to rozkminić :P

Chyba bez diody się nie obędzie, żeby szedł przepływ tylko w stronę ze stopu-na p.mgielne... a nie na odwrót...

Punktem wyjścia będzie zatem mod z tego tematu, a później zacznę rzeźbienie :P

---------- Post dopisany 16-02-2014 at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany 21-11-2013 at 08:23 ----------

Pierwszy etap z glowy... Konektory zamienione... Do podwojnego stopu trzeba bedzie diode wlutowac miedzy kable... Poszykam jaka dawalem w poprzednim aucie i obadam tutaj... Ale to jak juz slonko bedzie prazyc :) teraz za zimno pod chmurka jeszcze

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ogarmial ktos stop i z pozycja i z przeciwmgielnym?

Prosciej mowiac, jak wcisne stop, chce, zeby swiecily dwa paski... ten przeciwmglowy tez.

Jak to kabelkowo zrobic?

---------- Post dopisany 21-11-2013 at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany 19-11-2013 at 16:51 ----------

Rozumiem, że muszę sam to rozkminić :P

Chyba bez diody się nie obędzie, żeby szedł przepływ tylko w stronę ze stopu-na p.mgielne... a nie na odwrót...

Punktem wyjścia będzie zatem mod z tego tematu, a później zacznę rzeźbienie :P

---------- Post dopisany 16-02-2014 at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany 21-11-2013 at 08:23 ----------

Pierwszy etap z glowy... Konektory zamienione... Do podwojnego stopu trzeba bedzie diode wlutowac miedzy kable... Poszykam jaka dawalem w poprzednim aucie i obadam tutaj... Ale to jak juz slonko bedzie prazyc :) teraz za zimno pod chmurka jeszcze

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka

właśnie pomyślałem o tym samym, żeby było jeszcze jasniej jak hamujesz:naughty: ale jeszcze to przemyśle

jutro sie zabieram za przekładke pinów. ciekaw jestem co tam poprzedni właściciel zamotał montując hak, bo widziałem że przy lampach jakaś ro***erducha jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego j4s2c2vr i misiek9980 jak wam uda się to ogarnąć wrzućcie jakieś foto bo sam chetnie bym takie coś wymodził. Przyczym nasuwa się jeszcze jedno pytanie: jak wygląda temat przeciwmgielnych w takich 2 paskach stopu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciwmgielne zostaja bez zmian... Jak wlaczysz, to tak jakby jeden pasek stopu swiecil caly czas... ;)

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego j4s2c2vr i misiek9980 jak wam uda się to ogarnąć wrzućcie jakieś foto bo sam chetnie bym takie coś wymodził. Przyczym nasuwa się jeszcze jedno pytanie: jak wygląda temat przeciwmgielnych w takich 2 paskach stopu ??

Kolegi Michał od nas z klubu z Sosnowca ma tak zrobione.

Dawał diode od stopu na przeciwmgielne, wtedy miał 4 stopy, a przeciwmgielne po staremu...

---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ----------

http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/b5-avg-lichtsilber-madafaka-michal-89946/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak... Dioda idzie miedzy te kable co zamienialismy i tyle :)

Tylko odpowiednia diode trzeba dobrac i wmontowac dobra strona ;)

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli w lampie kierowcy dioda a w lampie pasażera drucik? i jedna dioda eliminuje problem?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, tylko dioda w jednej lampie, druga bez mostkowania ścieżek

I druga lampa ma dwa stopy po zmostkowaniu tylko jednej? :kox:To mnie teraz zdziwiłeś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w lampie po stronie kierowcy przychodzi główna wiązka. To samo miałem w 306tce.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z tego co wiem to światło przeciwmgielne w b5 jest w orginale jedno ( po stronie lewej), u mnie żeby mieć 2 światła stopu musiałem troszke pofrezować w innym wypadku nie dało sie zamontowac żarówki w prawej lampie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Bo pierwszy mod to zrobienie symetrycznych przeciwmgielnych :) w innym temacie opisane ;)

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...