[B5 AJM] Chrobotanie z prawej strony, dochodzi od koła.

ArniVFR

Witam. Furka to b5 1.9tdi 115km 2000r. Podczas wykonywania ostrego skrętu w prawo, pojawia mi sie dzwięk przypominający rytmiczne chorbotanie dobiegający z prawej strony od koła. Dzwięk ten słychać tylko wtedy gdy silnik ciagnie podczas skrętu. Jak wykonuje taki skręt na luzie, to wtedy cisza, nic nie chorbocze. Na skręcie w lewo tego nie słychać. Chodzi mi po głowie, że to przegłub....ale może sie myle? Opony mam 205x65x15', na seryjnych alumach. Dodam, że podczas jazdy na wprost nic nie huczy, także łozyska wykluczam bo te wydają inny dzwiek jak sie konczą.

Ktoś wie co to moze być, ile to moze kosztowac w przyblizeniu i czemu tak drogo :P heh. Pozdrawiam!

przegub do wymiany-dzisiaj to samo wymieniałem,ale penie cena w Funtach Cie nie interesuje...objawy identyczne do Twoich :wink4:

Witam. Odkopuje temat bo mam podobne chrobotanie z lewej strony przy skreconych kołach tylko że przeguby zewnetrzne mam wymienione oba /Maile/ a chrobotanie jest nadal. Czy może to być przegub wewnetrzny?

najlepiej kupic sobie jakas cala poloske na wymiane z allegro:) i bedziesz wiedzial:)