ArniVFR

O ArniVFR

Osiągnięcia ArniVFR

Reputacja

1. Dzięki za podpowiedzi. W przyszłym tygodniu będzie wymienione.
  2. Sprawdzałem na allegro, to ceny do 1.9 Tdi zaczynają sie od 69zł wiec nie będzie źle. Pozdrawiam!
  3. Witam. Furka to b5 1.9tdi 115km 2000r. Podczas wykonywania ostrego skrętu w prawo, pojawia mi sie dzwięk przypominający rytmiczne chorbotanie dobiegający z prawej strony od koła. Dzwięk ten słychać tylko wtedy gdy silnik ciagnie podczas skrętu. Jak wykonuje taki skręt na luzie, to wtedy cisza, nic nie chorbocze. Na skręcie w lewo tego nie słychać. Chodzi mi po głowie, że to przegłub....ale może sie myle? Opony mam 205x65x15', na seryjnych alumach. Dodam, że podczas jazdy na wprost nic nie huczy, także łozyska wykluczam bo te wydają inny dzwiek jak sie konczą. Ktoś wie co to moze być, ile to moze kosztowac w przyblizeniu i czemu tak drogo heh. Pozdrawiam!
  4. Wymieniałem termostat 2 dni temu i poprawa od ręki. Tez nie potrafił wejsc powyzej 75°C.
  5. Tą 1/4 to tak na oko wywnioskowałem. Ale jest tak, że gdy w zbiorniczku pozostaje juz mało płynu, wtedy spryskiwacz przstaje ją pobierać tzn. pompa leci ale ciagnie powietrze zamiast płynu. Tak informacyjnie - za spryskiwacze jest odpowiedzialny przekaźnik nr. 377.
  6. Witam. Przestały mi działać spryskiwacze lamp xenonowych (lampy sa oryginalne). Sprawdzałem i sie okazało, że nie dochodzi napięcie do pompy płynu do spryskiwacza lamp. Bezpiecznik nie jest spalony (jest jeden na całą instalację spryskiwaczy). Stawiam na jakąś kostke lub przekaźnik....tylko własnie tu pojawia sie problem, bo nie wiem gdzie szukać i która to jest Móglbym to zmostkować do głownej pompki co idzie na szyby, ale skoro było to osobno, to chce żeby tak pozostało. Pomocne dla mnie będą wskazówki co i jak zrobić, lub też sam schemat elektryczny. Pozdrawiam![br]Dopisany: 20 Luty 2010, 16:41_________________________________________________Ok, uporałem sie z problemem, wiec temat o zamknięcia. Po pierwsze - spryskiwacze nie działaja gdy poziom płynu spadnie poniżej 1/4 w zbiorniku, po drugie - pompa działa tylko przy włączonych xenonach. Znowu wiem cos wiecej Pozdr.!
  7. Witam! Mówią na mnie Arni, jestem z Orzesza w woj.Sląskim. Posiadam od niedawna A4 b5 1.9 TDi Avant. Pozdrawiam !