Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Szczelina tylnych drzwi


falek56

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni facet wjechał mi w tył ,u niego poszedł zderzak u mnie niby nic bo mam hak ,jednak w domu zauważyłem że zmniejszyła się szczelina między tylnymi drzwiami a błotikiem?(nadkolem)wcześniej była ok 4mm standart a teraz jest ok 0.5mm nawet lekko obcierają co mam z tym zrobić ,mozliwe ze cały tył poszedł do przodu? Mozna jakos drzwi troche przesunąć do przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przesuniesz drzwi do przodu to będziesz miał za ciasno z przodu z kolei plus szumy generowane przez nie ustawione poprawnie- przesunięte drzwi, gdzieś te mm w końcu uciekły. Auto ci się złożyło po prostu, hak nie jest żadną ochroną, chroni widoczne rozwala niewidoczne bo jest mocowany do struktury auta. Swoją drogą konkretnie musiał ci wjechać w ten tył, że się fura złożyła :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest własnie hak. Wychodzisz z auta i jesteś zadowolony, ze nic sie nie stało bo zderzak cały a tak naprawde cały impet uderzenia odebrała rama auta i potem są tego takie skutki jakie masz. gdyby nie było haka zderzak by sie połamał ale rama by nie ucierpiała.

Po to są właśnie montowane odboje w przednim zderzaku zeby wytraciły moc uderzenia a nie zeby uderzenie szło zaraz po ramie.

Co do twojego problemu to pozostaje chyba jedynie rama u blacharza i ciągnąć dupsko na swoje miejsce, szczerze to współczuje ;( Przestawianie drzwi w niczym tu nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia ile to może kosztowac ale na moje az takich dużych pieniedzy ci nie zabiora bo to nie klepania auta tylko pociagniecie pupci na swoje miejsce które zajmie im moze z godzine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...