Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

:hi:

Po sporej przerwie i pożegnaniu Żabki (mojej byłej A4 B5 Avancie z 1.9TDI) przyszła pora na coś nowego. A mianowicie to:

(zdjęcia zaraz po kupnie).

dscf0091z.jpg

dscf0306g.jpg

dscf0926n.jpg

// Kwiecień 2010r //

1000687.th.jpg

1000689.th.jpg

1000691f.th.jpg

1000692d.th.jpg

//Maj 2010r //

28146127.th.jpg

19758935.th.jpg

59759874.th.jpg

72465387.th.jpg

47414373.th.jpg

50509970.th.jpg

53743547.th.jpg

71601948.th.jpg

[br]

/Czerwiec 2010r //

0000038.th.jpg

0000044.th.jpg

/Grudzień 2010r //

dscf0039e.th.jpg

dscf0035ds.th.jpg

dscf0041ec.th.jpg

/Luty 2011r //

dscf0089q.th.jpg

dscf0090a.th.jpg

dscf0091z.th.jpg

dscf0092b.th.jpg

]dscf0093h.th.jpg

dscf0095k.th.jpg

Maj 2011r //

dscf0194l.th.jpg

dscf0192x.th.jpg

dscf0198r.th.jpg

Lipiec 2011r //

dscf0306g.th.jpg

]dscf0314n.th.jpg

dscf0310v.th.jpg

--------------------------

Ogólnie autko zadbane, ale nie grzeszy specjalnym wyposażeniem :

- Lakier LY9B (phantom black);

- dokładki grafitowy mat;

- QUATTRO ;

- Zestaw Hamulców 3.0TDI:

+ Przód ATE PD 320mm + TRW;

+ Tył 288mm;

Zewnętrzne

- Felunek 19" Audi TTS/S5 Turbo Twist Black + 4x Bridgestone Potenza 235/40/19 ;

- Zawieszenie 1BE ;

- Relingi w chromie ;

- Zmiana ramek przy szybach z chromowanych na czarne ; (03.10r)

- MCE z B7 w wersji N 2008r;

- Pakiet Ksenon Plus (Bixenon) Zmodyfikowany: (1.14r)

+ Soczewka z B8;

+ Wnętrze lamp malowane na czarny mat;

+ Dodatkowy przekaźnik w lampie, żeby nie było błędu na fis i działały halogeny przy światłach drogowych;

+ Druga funkcja halogenów Światła dzienne; (09.12r);

- Aero Whipes, wycieraczki aero; (08.10r)

- Pakiet S4 ; ( od kolegi Flyer )

+ zderzak przód ; (04.10r)

+ zderzak tylny ; (04.10r)

+ grille schwarz czarny mat - góra i dół ; (04.10r)

+ znaczek .... quattro//4 :D ;

+ daszek a'la s4; (04.11r)

- 2x końcówka wydechu Ulter N1-90RS ; (04.10r)

Wewnętrzne

- Pakiet Standard

+ klimatyzacja 2 sferowa ;

+ ABS , ESP ;

+ 6x Poduszka powietrzna (4 +2 kurtyny) ;

+ elektryczne sterowane i podgrzewane lusterka ;

+ elektryczne szyby przednie ;

+ regulowane ustawienie poziomu kierownicy + wspomaganie;

+ immobilizer ;

+ dzielona tylna kanapa z podłokietnikiem ;

+ gniazdo 12V w bagażniku ;

+ zegarek ustawiany radiowo; (11.12r)

- Pakiet Oświetlenie : 10/10

+ ostrzegawcze czerwone w drzwiach ;

+ białe w drzwiach; (06.12r)

+ kratki nawiewu ; (05.10r)

+ podświetlana popielniczka ; (5.10r)

+ podświetlany znaczek podstawki na kubek ; (5.10r)

(wizytownik 1/2 podświetlenia - dioda z tyłu podłączona, brak plexi przenoszącej światło na przód) ;

+ podświetlany podłokietnik wewnątrz na czerwono ; (5.10r)

+ oświetlenie drążka skrzyni zmiany biegów ; (5.10r)

+ podświetlana przestrzeń na nogi ; (06.12r)

+ podświetlane klamki ; (06.12r)

- Pełny FIS ; (04.10r)

- Tempomat (07.11r);

- Czujnik Zmierzchu; (09.12r)

- Czujnik Deszczu; (09.12r)

- Comming/Leaving Home; (09.12r)

- Lusterko Fotochrom wewnętrzne; (09.12r)

- Pakiet Audi Navigation Plus ( RNS-E ) ; (05.10r)

+ Antena dachowa GPS;

- SDS (Speech Dialogue System); (08.10r)

- Alarm z domykaniem szyb + parę innych zabezpieczających bajerów (już nie standardowych) ;

- Schowek zamykany na klucz ;

- Podłokietnik przedni; (5.10r)

- Audi Sound System (9 głośników + Subwoofer) ;

- Pakiet S-Line : (może z połowa?)

- Kierownica Multifunkcyjna S-Line 3 ramienna; (07.11r)

- Fotele Sport:

+ Elek.sterowany odcinek lędźwiowy przy fotelach ;

+ Wysuwane podudzie;

+ Schowki pod fotelami;

- Gałka zmiany biegów;

- Skórzany uchwyt hamulca ręcznego; (05.10r)

- Dekory Szczotkowane Alu ( wzór n1k );

- Pakiet Chromik wewnątrz ( ESP, Wizytownik, Podstawka pod kubek ); (06.10r)

- "podwójna podłoga przedziału bagażowego" (rozkładana mata, na bagażnik, siedzenia i zderzak).

A w planach...

- Pakiet Schwarz (ciąg dalszy):

+ kierunki schwarz ;

+ relingi;

- listwy drzwiowe S4 ;

--------------------------

Usterki ( będę wpisywał, może się komuś przyda? Poczytać z czystej ciekawości ) :

- czujnik światła stop 1K2 945 511RDW ; (padł nagle, zapalił mi wszystkie kontrolki, wpadłem w panikę bo aż tylu na raz nie widziałem :)

(abs,esp,świece) wziąłem VAG, sprawdziłem, że to ten czujnik, zakupiłem w ASO 45zł i założyłem go w 10min - po problemie ) ; (04.10r)

- czujnik samo-poziomowania przedni - używka kupiony za 100zł ; (05.10r)

- poduszki pod silnikiem, padła 1. Ale do wymiany idzie para, ori Lemforder - zamontowane ; (05.10r)

- zawieszenie Lemforder (dolny prosty, łącznik stabilizatora) (06.10r)

- poduszka górna amortyzatora, przód - Lemforder ; (06.10r)

- uszczelnienie wtrysku i nowe wężyki parciane przy okazji - (12.10r)

- linki hamulca ręcznego - założone;

- tarcze komplecik;

- mechanizm wycieraczek... ;(04.11r)

- szwankujący czujnik samo-poziomowania - wymieniony na używany; (07.11r)

- N75 - wymieniony na nowy; (07.11r)

- G71 - wymieniony na nowy; (07.11r)

- zawieszenie LMO prawy banan (09.12r)

- poduszka pod silnik LMO (09.12r)

--------------------------

Pozdrawiam i dziękuje za komentarze, a szczególnie z sugestiami! :hi::good:

Opublikowano

Witaj!

Gratuluję zakupu - choć decydując się na 2.5TDI z tego okresu trzeba mieć świadomość w co się pakujesz...

Autko nie jest bogato wyposażone ale prezentuje się bardzo ładnie i wygląda na zadbane. Felga ładnie dobrana do nadwozia, zwieszenie też zgrane :good: Planowane zmiany dobrze rokują :decayed:

Jeśli chodzi o pytanie które zadałeś - od razu Ci mówię abyś dał sobie spokój z końcówkami z allegro za kwotę 50zł. Niby to nierdzewki ale jak zimą dostaną soli robi się totalny rudy syf. Najlepiej kupić porządny kwas - tutaj nie wiem, może zobacz na stronie Ultera - na porządny dyfuzor trzeba wydać minimum 100zł (najlepiej coś markowego). BTW - te napisy które widzisz na tańszych końcówkach, ładnie schodzą jak potraktujesz je pastą i papierem ściernym ;)

Życzę samych udanych tras i bezawaryjnego użytkowania :>

Opublikowano

gratuluję zakupu, ja czekam na takie alu w kolorze czarnym polerowanym;) a mam sedana błekitnego;) jak będę je miał na furce to sie pokaże....

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zmieniłem nazwę tematu na bardziej kuszącą :polew:.

Jestem w trakcie realizacji pakietu S4 (chciałem się pochwalić), i zaczerpnąć Waszych opinni, odnośnie następnego modu :>.

Właściwie, po zakupie i lakierowaniu zderzaczków za wiele kasy nie zostało, ale to się nazbiera - najważniejsze na wiosnę odpowiednie nastawienie psychiczne!

Pozdrawiam i czekam na ciekawe sugestie! :hi:

Opublikowano

Ładna sztuka :good: i jeszcze moje ulubione felgi :naughty: Pozdrawiam i zapraszam na spoty :hi:

Opublikowano

czarny avant w Q-ładnie Panie ładnie- dawaj 14 w fotoshop będzie kosa :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Gik, ladne auto! licze, ze dopiescisz moje zderzaki i dumnie beda sie prezentowaly na bryce :wink4:

Szkoda tylko, ze w srodku lekka bieda :)

Opublikowano
  • Autor

Dodałem kilka nowych zdjęć :kox: Zderzaczki prezentują się rewelacyjnie, jednak spryski nie pasują idealnie, są zbyt wysokie, i wystają kilka mm ponad zderzak :/ Widocznie S4 ma je troszkę inne.... .

Na dniach wstawię fotki z wspawanymi końcówkami ultera!

Opublikowano

Ze spryskami dziwna sprawa. Alvaro mial zwykle + zaslepki od S4 i bylo OK. Moje seryjne zaslepki nie wystawaly przy spryskach z seryjnego zderzaka... z drugiej strony ciezko spaprac montaz tego... :mysli:

btw, czemu nie polakierowales progow?

Opublikowano
  • Autor

Wstawiam fotki z zamontowanymi końcówkami wydechu :)

są caałkiem spore ;)

Zapraszam do oceniania :hi:

Opublikowano

jak dla mnie to OK wydech :wink4:

teraz to sie prezentuje czarnulka S4 :)

mozna pomyslec o relingach na czarne :gwizdanie:

Opublikowano

bardzo ładna niunia!fajne końcóweczki z tyłu :) ta 14"-stka też niczego sobie :) jednak moim zdaniem, przynajmniej w tym stanie lepiej by wyglądała z ramkami szyb w chrom... Albo chrom albo czerń wszystko pomiędzy wygląda tak niedopełnione...

Opublikowano

Dobrze w ryj :good: Teraz jeszcze tylko listwy S4 + pomalowanie progów i jest gitara :> Może na spojler klapy bagażnika też dasz się namówić?

Zgodzę się też z KENOiXem - albo all black albo pakiet glossy. Napisałeś wcześniej, że chromu nie chcesz się pozbywać - w takim razie pomyśl o ramkach wokół szyb dla kompletu :wink4:

Kurcze... no naprawdę mi się podoba :good:

Opublikowano
  • Autor

Chromowane ramki wokoło szyb - nie podobają mi się.

Cały pakiet chrom, jest zbyt świecący, tak samo jak i pełny schwarz, zbyt ciemny.

Dodam jeszcze czarne kierunki, zastanawiam się nad listwa na zderzak tylny w czerni(bo końcówki dają tyłowi sporą ilość chromu) i

klubowe ramki, wtedy stylistycznie powinno być OK.

Szkoda, że oficjalnie będzie to taki mix, bo ani schwarz, ani pakiet chrom... ale zobaczymy, może kiedyś zmienię zdanie i wybiorę 1 opcję ;)

Spoiler klapy bagażnika jeśli znajdę eskowy, chętnie go kupię. Tak samo listwy drzwiowe i odrazu pomaluję progi. Wtedy zewnętrznie będzie bajkowo! I będę mógł zająć się wnętrzem na poważnie :D

Dziękuje za sugestie!

Opublikowano

Okies. Spojlerek S-Line i S to ten sam. Będzie problem z częścią do B6 - prędzej znajdziesz od B7 a ten ze względu na inny stop w nowszym nadwoziu trzeba będzie delikatnie przyciąć.

Opublikowano

swietnie sie prezentuje :good: listwy s4 na drzwi kupowales w ASO?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dodałem 2 Nowe zdjęcia, z wklejonym znaczkiem quattro w miejsce S4 ;)

Dodatkowo zamontowałem podświetlanie nawiewów, ale fotki wnętrza będą dopiero jak kupię RNS-E i je zamontuję a to wkrótce.

Listwy S4 wciąż są w fazie poszukiwań... niestety to może potrwać, bo ciężko je dostać.

Wkurza mnie mój stary aparat, nawet nie można wyłączyć opcji wstawiania daty (ale dobrze,że w ogóle chce robić zdjęcia).

[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 09:58_________________________________________________nowa porcja mini modów:

- rns-e

- obudowa klimatronika od b7 2din.

- ramki klubowe

- skórzany rękaw od s-line

- popielniczka wzorek rybia łuska, podłączyłem kabelki i jest podświetlana

cholera teraz szukam ramki pod mieszek drążka skrzyni biegów... ale na allegro pustki ;(

- chromowany wizytownik i kubek + podświetlenie.

ogólnie odświeżam autko wewnątrz, wymieniam powycierane plastiki na takie same, od B7, stare w złym stanie nie są... ale mnie wkurzają! :evil:

foty wnętrza w produkcji!

Opublikowano

Grzesiu nie jechałeś wczoraj koło Kaszubskiej na włączonych halogenach czasem :mysli:

Opublikowano
  • Autor

jechałem, to na pewno ja... i musiałem gdzieś blisko jechać dlatego odpaliłem halogeny ;) [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 16:57_________________________________________________Dodałem nową sesje zdjęciową! + jedno z wnętrza furki na samym końcu... więcej będzie jak zakończę wszystkie mody :cool1: !

W środku jest kilka niedociągnięć typu:

- włącznik świateł od VW ... - idzie do wymiany.

- pokrowiec na kierownicy, kierownica jest w stanie baardzo dobrym, wytarć nie ma, a ja się przyzwyczaiłem do pokrowca i lubie go mieć pod łapkami. Ale to się zmieni - będzie skóra obszyta. ( albo wymienię na multifunkcje od S-Line jak fundusze pozwolą)

- RNS-E jest nie wciśnięty, bo montuje ori rekinka na dach.

- popielniczka inna, ale będzie miała komplecik, żeby jej nudno nie było - wszystko w swoim czasie.

- ESP - powinien być z chromem już na dniach.

Jeśli ktoś miał by jakieś sugestie chętnie poczytam. i opinie pochlebne i negatywne też mile widziane! :hi:

[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 21:19_________________________________________________dziś kupiłem włącznik świateł od B7... i był problem (aktualnie mam od któregoś VW, pewnie passat) i on działa dobrze. A ten z B7 miał pomieszane piny... w każdej pozycji światła były włączone. Rozebrałem oba, przełożyłem podświetlane bebechy - diody i plasticzki i wszystko śmiga! I pasuje plug and play. Teraz mam ładny podświetlany na czerwono / zielono włączniczek bez śladu wytarcia!

Jutro nowy mod i zdjęcia - podłokietnik! :hi:[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 20:31_________________________________________________podłokietnik zamontowany! Boski mod! Odrazu się jedzie przyjemniej.

Miały być zdjęcia wnętrza, ale z uwagi na brak chromowanego przycisku ESP i zapalniczki w tunelu z chromem, będą dopiero po zainstalowaniu tych upgrade'ów.

ps. nikt nic nie pisze w moim wątku ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.