Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Nadkola

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czy ktoś gdzieś w sieci widział może jakiś kit nadkoli, tzn. coś takiego jak jest w audi allroad?

Opublikowano

Nie

Opublikowano
  • Autor

Może jednak ktoś?

Opublikowano

Nie, przerabiasz a4 na allroada :rolleyes:?

Opublikowano
  • Autor

:tongue4:...Dokładnie.

Widzę, że chyba czekać mnie będzie rzemieślnictwo... :>

Opublikowano

:tongue4:...Dokładnie.

Widzę, że chyba czekać mnie będzie rzemieślnictwo... :>

wklej później foty jak wyszło :hi:

Opublikowano

Tylko PO CO

Opublikowano

Tylko PO CO

po to, że ja chcę to zobaczyć, a jak Ty nie chcesz oglądać nie musisz :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Jak to po co?!

Po to aby MI się podobało, nie komuś innemu tylko mnie...

Pytanie wydaje mi się nie na miejscu.

Opublikowano

Do momentu załozenia wszystko bedzie Ci sie podobało :kox:

Aż ujrzysz

allroadb5.jpg

Po przeróbce diametralnie zmienisz zdanie :decayed:

Do tych nadkoli trzeba by zrobić coś z progami :gwizdanie: a i tak efekt finalny moze nie być taki jak w marzeniach :tongue4:

Opublikowano

Tylko PO CO

po to, że ja chcę to zobaczyć, a jak Ty nie chcesz oglądać nie musisz :tongue4:

:tongue4: Ok [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 15:12_________________________________________________

Jak to po co?!

Po to aby MI się podobało, nie komuś innemu tylko mnie...

Pytanie wydaje mi się nie na miejscu.

to ja tez chcę zobaczyć :wink4:
Opublikowano

Kowi87 :sick3::thumbdown:

wykasuj jednak Swojego posta, ale kupsko nie ładne, rzeczywiście same nadkola oszpecają autko a rezać całą resztę...gra nie warta świeczki

Opublikowano

Kowi87 :sick3::thumbdown:

wykasuj jednak Swojego posta, ale kupsko nie ładne, rzeczywiście same nadkola oszpecają autko a rezać całą resztę...gra nie warta świeczki

chciałem was uświadomić :decayed:

To jest VT :wink4: moze i ktos wymyślił takie dokładki do nadkoli, ale mysle że znacznie nie będą sie róznic od tego VT

Opublikowano

i jeśli już coś takiego rezać to od razu z progami i tymi charakterystycznymi zderzakami ale efekt nie wiadomo jaki by był :wallbash:

Opublikowano

W każdym razie byłoby to chyba pierwsze B5 allroad, przynajmniej w klubie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Przypominam, że ja posiadam avant'a, także wydaje mi się, że u mnie by to lepiej wyglądało. Jeśli chodzi o progi czy zderzaki to jestem świadom, że bez nic nie do końca fajnie może to wyglądać.

Ogólnie sądzę, że nadkola, progi jak i zderzaki powinny być w innym kolorze niż nadwozie. Albo po prostu zwykły plastik (mam nadzieję, że domyślacie się o co mi chodzi). :tongue4:

Opublikowano

domyślamy się :mysli: to kiedy to rezasz ?

Opublikowano

allog.jpg

Sedan czy Avant jeden czort i tak po skończeniu roboty będziesz sie nim wstydził jezdzić :decayed:

Opublikowano

kombiak już lepiej ale mimo wszystko :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.