Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

Nowak_zg, odwaliłeś kawał dobrej roboty, moje plany na przyszlosc moze widziales w moim watku, tylko lich z kasa bo koncze teraz technikum i nie ma jak kaski uzbierac, ale mody zaczna sie po wakacjach, no chyba ze zmienie na cos nowszego, ale Twoja fura :kox: :kox: szczena opada, skora kozak, jak zalozysz jeszcze te zderzaczki i progi od S4 no to juz bedzei odlot... wielki szacun :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do grilka . obstawiam ten od RS'a ...aczkowlwiek kolor czarny + chrom (grill z S4) bardzo sie lubią :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill tylko od eSy.. Te plastry miodu z eRSy do niczego nie beda pasowac.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu jest dylemat wlasnie

rs podoba mi sie bardziej gril .... ale zderzaki i progi beda od s4

ale znowu z s4 jest bardzo chromowany

a moje auto ma byc black style i "no chrom"

gdybym np mial felgi jakies z s4 i chrom lusterka i listwy i reliingi to bym nie mial dylematu i bral gril ori s4

a tak mam caly czas dylemat :/ eh i nie wiem co zrobic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg No to wal w grilla po 2 lifcie tylko wymaluj na czarno.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz wole rs4 lub s4 grill wymalowac na czarno ;p

ale jesli mialby byc ori .... to nie wiem czy s4 czy rs4 ... ankieta pokaze ktory wg was lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym uderzył na Twoim miejscu w chrom relingi,lusterka,ramki i gril os S4. Jak juz pisałem to bedzie exclusive style :naughty:

Jesli zostajesz przy czarnej tonacji to gril od RS'a :th: Lub malowanie grila od S4 , ale szkoda go szpecić wtedy :mysli: Bo cały jego urok jest w chromie :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie walsnei wydaje ze pomalowany grill od s4 byl by idealny, zachowal by to twoje black style ;) a struktura by pasowala do zderzakow i ladnie by to sie zgrywalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zakladac zderzaczki od S4 to i grill-a tez,jak to bedzie wygladac S4iRS....jakos dziwacznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no do Avancika bedzie od RSy pieknie pasował, do sedana przy zderzaczkach od s4 to tylko S4 grill, ale tu przy kombii, fajnie to bedzie wygladac... jestem za RSem :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko chodzi o to ze .... pewnie niedlugo bedzie przedni zderzak od s4/ tylny juz kupiony tylko nie zalozony jeszcze.

i przy obu zderzakach od s4 wlasnie nie wiem czy ten grill od rs4 nie bedzie sie troche z nimi gryzl :/

z drugiej strony grill od s4 ma jak dla mnie za duzo chromu do tego stylu co ja chcem robic auto ...

wiec chyba wybor padnie na grill s4 .... ktory zostanie pomalowany na czarno :> co myslicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko chodzi o to ze .... pewnie niedlugo bedzie przedni zderzak od s4/ tylny juz kupiony tylko nie zalozony jeszcze.

i przy obu zderzakach od s4 wlasnie nie wiem czy ten grill od rs4 nie bedzie sie troche z nimi gryzl :/

z drugiej strony grill od s4 ma jak dla mnie za duzo chromu do tego stylu co ja chcem robic auto ...

wiec chyba wybor padnie na grill s4 .... ktory zostanie pomalowany na czarno :> co myslicie ?

Najlepsza opcja.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( 4 kanalowka ) ( 2 kanaly podpiete pod przod a 2 kanaly ida na subwoofer rowniez firmy VIBE

A ja mam pytanko z czego zasilasz tweetery? Bezpośrednio podpiąłeś je pod jeden kanał z wooferkiem i przez zwrotnice to puściłeś? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( 4 kanalowka ) ( 2 kanaly podpiete pod przod a 2 kanaly ida na subwoofer rowniez firmy VIBE

A ja mam pytanko z czego zasilasz tweetery? Bezpośrednio podpiąłeś je pod jeden kanał z wooferkiem i przez zwrotnice to puściłeś? ;)

radio daje sygnal na wzmacniacz oczywiscie i wzmacniacz na zwrotcnie ktora rozdziela tony miedzy tweetery a 16.5cm w drzwiach[br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 14:52 _________________________________________________bylem sie pytac dzis o gril z s4 w aso ....

na allegro nowy kosztuje 400zl

kolega basen z forum a4 za grill z s4 chce 250zl z lekko ulamanym plastikiem

a w aso kosztuje miedzy 208 a 318zl w zaleznosci od wersji .... Hm .... zaciekawilo mnie to ;) wie ktos cos o roznych wersjach grilla s4 do b5 ?

wniosek z tego taki ze nie zawsze warto kupowac na allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wniosek z tego taki ze nie zawsze warto kupowac na allegro :)

to nie tyczy sie listew carbonowych od RS4 - 750 zł /sztuka w Aso :D:confused4:

Na allegro - ni ma :thumbdown:

Co do grilków to sprawdze u Danelczyka w Lublinie ..ciekawe ile zaśpiewa za S4 grill :mysli:

:drunk: :drunk: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo ze wiekszosc zaglosowala za grillem od rs4 ;) kupie chyba ten od s4 i pomaluje na czarno... :) bo przedni zderzak bedzie od s4 ( tylny juz jest ale czeka na zamontowanie )

powinny juz przyjsc valeo ale ciagle czekam bo poczta polska cos daje ciala :/ i cos czekam i czekam .... ( jak dojda valeo wtedy zamowie dopiero hid 6000k )

zderzak tylny zamontuje wtedy kiedy kupie przedni od s4 ;) a kiedy kupie .... jeszcze nie wiem ;p (pewnie wtedy jak sie pojawi troche taniej)

no i pare fotek:

flip flop - bialo czarny

boczek drzwi otapicerowany skora :) ( lekko przybrudzony - sory ;p )

oraz jedno na parkingu :) saxo i lanos sa wyzsze :D

_________________________________________________

24e9261a0a47a23cm.jpg e64216de313158cam.jpg 4eaf079c563785cfm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam ..zakupiłeś lampy i hida ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...