Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piękne cudo:)

Opublikowano
  • Autor

w razie co to moge sprzedac auto za 28 000zl

do malutkiej ( naprawde malutkiej ) negocjacji

bo nie zalezy mi na sprzedazy

jesli sie sprzeda to kupuje s6 c5

a jesli nie to jezdze nia dalej i dalej rezam[br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 19:17_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/felgi_19_opony_opony_18_radio_inne_graty_z_a4-t55275.0.html

http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam_moja_a4_lub_zamienie_na_s6-t55276.0.html

Opublikowano

tak się fajnie składa, że akurat takiej doinwestowanej niuni szukam :) jak wrócę z tyrki z Irlandii dam znać heh :) martwi mnie tylko zawias.. czy na piękne gładkie łódzkie drogi nie za nisko :))jak coś to odezwę się przed powrotem na prv i umówimy się na test plomby w mojej górnej szóstce :decayed: pozdrawiam

Opublikowano

Widzę Panie Nowaku że S6 Ci się widzi :wink4: Mój kumpel sprzedaje S6 w avancie :wink4:

http://moto.allegro.pl/item491677084_audi_s6_4_2_v8_340km_quattro_najbogatsza_wersja.html

Może byłbyś zainteresowany :)

Opublikowano
  • Autor

S6 w sedanie .... i sam sobie je sciagne z niemiec bo wychodzi duzo taniej niz kupic w pl

i raczej lepszy stan :)

Opublikowano

jakoś na mobile.de nie widze zeby bylo taniej nawet wręcz przeciwnie, euro drogie, jeszcze te duza akcyza to juz w ogole lipa, lepiej w PL zarejestrowaną kupić ;)

Opublikowano
  • Autor

jak sie poszuka to wyjdzie taniej niz kupic zadbana z pl .... ;)

fakt mozna u nas kupic padlo za 30 000zl ... ale to chyba nie o to chodzi zeby kupic s6 i w nie wlozyc jeszcze sporo

a w niemczech zaplace niewiele wiecej niz u nas za padlo a raczej bedzie ok ... ale to sie jeszcze sprawdzi ... jak sprzedam a4 to wtedy bede powoli szukac

Opublikowano



Brakuje tylko podkładu Tede - Moje tocze fele :cool1::decayed:
Opublikowano

mmmm cichutko :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a tu reszta filmow video z audi i nie tylko:

jest tez s3 kolegi (0-100)

http://pl.youtube.com/user/Nowakzg

Opublikowano

jest tez s3 kolegi (0-100)

i jaki czas mu wyszedł? :good:[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 22:11_________________________________________________jakies 5-6 sekund?

Opublikowano
  • Autor

we dwojke ok 5.5s wychodzi na 19"

jest to 1.8T 210KM + chip

niedlugo bedzie opisana w dwoch gazetach i tvn turbo prawdopodobnie

bo jest to democar (caraudio) firmy vibe i carmanii

Opublikowano

pięknie zrobiona :) chciałbym kiedyś mieć taką A4, moje marzenie takie czarne kombi, normalnie cudeńko, świetnie ją zrobiłeś, respekt dla Ciebie ;]

jeśli miałbym teraz kupować furę i miałbym tyle kasy to bym się nie zastanawiał i ją od Ciebie brał ...

Opublikowano
  • Autor

milo slyszec takie slowa

dzieki

hehe to zycze pieniedzy na nia :gwizdanie:

Opublikowano

hehe to zycze pieniedzy na nia :gwizdanie:

:decayed:

Czyli co Paweł ... stopujesz mody , sprzedajesz czy jak ? :decayed:

Jesli nie sprzedasz czarnego ..to bedziesz modził endżajn ? :kox:

Opublikowano

Endżin :naughty:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nie stopuje ... po prostu caly czas jest na sprzedaz jakby co ;)

sprzeda sie to sprzeda i bede szukac s6 c5. nie to nie ;p[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 08:15_________________________________________________tak w ogole to zalozylem dzis bbsy 16" i zimowki

ja pier***e jak komfortowo... jestem w szoku ( moge wjechac w dziury !!!! :boobs::dance: )

a ciut lepiej przyspiesza ....

massakra ale roznica mowie wam

az dziwnie mi sie jezdzi ... czuje jakbym jezdzil autem taty[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 08:47_________________________________________________

kupie SZYBKO GRILL RS4 jak ktos ma uzywke lub nowy w dobrej cenie to DAWAC info na pw

Opublikowano

a mozna wiedziec ,ile sobie cenisz to autko???? tak szczerze!!!!!

Opublikowano
  • Autor

28 000zl ( wiem ze duzo i za ta cene mozna kupic polifta w dieslu zadbanego, ale mi sie nie spieszy ze sprzedaza )

w sumie to nie wiem nawet czy chce go sprzedac .... ale jesli za tyle sie znajdzie kupic to oddam

tylko dlatego ze mnie wzielo na s6 c5

dla kupujacego do wgladu oczywiscie caly kosztory modyfikacji i zmian oraz serwisu auta

( same modyfikacje to ok 20 000zl ( fele, audio, wnetrze i body s4, szyby, chip, lampy .... )

Same Audio jest warte tyle co niektore a4 na allegro ;]

do tego nowa zawiecha ori (wchacze, drazki, koncowki, lozyska, klocki ..... ) i zawias h&R to tez ponad 3000zl ( wymienione 2 miechy temu )

wszystko na ori czesciach lub najdrozszych zamiennikach

Opublikowano

Trzeba przyznać że pięknie ją wyposażyłeś :naughty:

Szkoda sprzedawać.

Cudo avant !

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.