Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Te nowak co tam masz za koła ? Sciagnałes odemnie ? :polew::decayed:

Opublikowano
  • Autor

a ty tez masz te z rs6 ;> ?

Opublikowano

nowak może taki 21026_01.jpg:decayed:

Bo zaraz cos wkleje.. tzn jak co to dla mnie wyglada.. :naughty:

Opublikowano

ykk'u jest pora śniadania :decayed:

Opublikowano

Nom tez :decayed: juz jakies 3 miechy :P Tylko ze ja mam z mniejszym Et (45) Inny numer :)

a29eb289a88b6038med.jpg

Polowałem na te z A6 czy A8 nowego taki wzór jak moje poprzednie BBS ale troche mi brakowalo kasy a i parametry felgi mi nie podchodziły ...

Opublikowano
  • Autor

ykk wklejaj :naughty:

nosb to nie wiedzialem ze ori rs6 wychodzily z et45

ps. jesli ktos ma zalatwic takie dekielki jak ma nosb to chetnie kupie

Opublikowano

s. jesli ktos ma zalatwic takie dekielki jak ma nosb to chetnie kupie

Stary .. jakieś 7 zł sztunia :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ykk :sick3:

raggaman dzieki za info

Opublikowano

ykk :sick3:

raggaman dzieki za info

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Masz racje.. brzydki ten grill.. :decayed:

Opublikowano

No to juz wiesz :)

http://www.myturbodiesel.com/1000q_how_to/wheels/19%2020%20vw%20audi%205x112.htm Fajna stronka :) Ja mam te o numerze 4E0 601 025 AD ...

PS : nabite na nich RONAL i MADE IN POLAND :decayed::naughty::kox:

ykk niesmacznie wyglądają te lody czekoladowe w polewie cytrynowej :lol1::OMG:

Opublikowano

No chłopie - laska jest, czapka odpowiednia też, jeszcze dres i hajda! ;)

Opublikowano

PS : nabite na nich RONAL i MADE IN POLAND :decayed::naughty::kox:

Tez mam takie... Poprostu RONAL ma fabryke w PL.

Opublikowano

No chłopie - laska jest, czapka odpowiednia też, jeszcze dres i hajda! ;)

kolego to nie ta marka :polew:, Nowak felgi kozak, no i szacun za rozmiar mi się jest na 18" trudno zdecydowac i pewnie zostane przy 17", a Ty juz drugie, graty :kox:

Opublikowano
  • Autor

No chłopie - laska jest, czapka odpowiednia też, jeszcze dres i hajda! ;)

nie kapuje ... chciales mnie pojechac czy co ?

bo bardzo bezsensowny ten komentarz

Opublikowano

to pewnie przyjaciel daymoona:D :gwizdanie:

Ciii :polew:

Opublikowano
  • Autor

bo pewnie lepiej by bylo gdybym w wieku 21 lat chodzil ubrany w garnitur.... a za dziewczyne mial "rudego grubasa z wąsem i piegami + pryszcze"

wtedy by wszystkim pasowalo .... ale jak jest czapeczka z daszkiem to oczywiscie ktos juz musi napisac ze brakuje dresu

to jest wlasnie polskie spoleczenstwo ... zyjace przesadami ze:

jak czapeczka to dres

jak przypakowany to glupi

jak bmw to dres i wiesniak

jak tdi to emeryt

.....

Opublikowano

bo pewnie lepiej by bylo gdybym w wieku 21 lat chodzil ubrany w garnitur.... a za dziewczyne mial "rudego grubasa z wąsem i piegami + pryszcze"

wtedy by wszystkim pasowalo .... ale jak jest czapeczka z daszkiem to oczywiscie ktos juz musi napisac ze brakuje dresu

to jest wlasnie polskie spoleczenstwo ... zyjace przesadami ze:

jak czapeczka to dres

jak przypakowany to glupi

jak bmw to dres i wiesniak

jak tdi to emeryt

.....

Paweł szkoda gadania na takich ludzi :rant::baseball::tongue4:

Opublikowano

d - to emeryt a tdi - to człowiek na wcześniejszej emeryturze :decayed:

dokładnie tak jak mówisz ślepy

Opublikowano

A mi sie wydaje ze chłopak chciał po prostu zazartowac ale mu nie wyszlo :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.