Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A mi sie wydaje ze chłopak chciał po prostu zazartowac ale mu nie wyszlo :gwizdanie:

może i tak zobaczymy co powie jak sie pojawi :naughty:

Opublikowano
  • Autor

73ce202a01c070e2m.jpg

1be (-20mm) oraz h&r (-60mm) przy kole 19 cali

Opublikowano

No chłopie - laska jest, czapka odpowiednia też, jeszcze dres i hajda! ;)

A mi sie wydaje ze chłopak chciał po prostu zazartowac ale mu nie wyszlo :gwizdanie:

może i tak zobaczymy co powie jak sie pojawi :naughty:

A moim zdanie to była zwykła prowokacja, na którą daliscie się nabrać z autorem wątku na czele :doh1:

Opublikowano

Nowak dres! :D:polew::tongue4:

A co do tych foto to róznica straszna :) Moja na gwincie siedzi jeszcze sporo nizej :przebiegly: Ale pewnie bede musiał troche podniesc ją teraz na 19 zeby nie tarło :)

Opublikowano

no różnica kolosalna... maske wyrównaj :gwizdanie:

Opublikowano

nowak mam do ciebie romans :gwizdanie: chcialem sie dowiedziec jak ci sie spisuje ta zawiecha co kupiles - wahacze LMO za 900zl bo musze wymienic u siebie i sie zastanawiam czy to jest rzeczywiscie ori za taka cene

Opublikowano
  • Autor

no różnica kolosalna... maske wyrównaj :gwizdanie:

juz dawno zrobione....[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 13:18_________________________________________________

nowak mam do ciebie romans :gwizdanie: chcialem sie dowiedziec jak ci sie spisuje ta zawiecha co kupiles - wahacze LMO za 900zl bo musze wymienic u siebie i sie zastanawiam czy to jest rzeczywiscie ori za taka cene

ja mam ori wachacze ... kupione z allegro ( rzeczywiscie sa ori ) i spisuja sie jak narazie wysmienicie ;)[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 13:18_________________________________________________http://cgi.ebay.de/Audi-A4-Avant-B5-S4-schwarze-Rueckleuchten-schwarz-RS4_W0QQitemZ400025928674QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%F6r?hash=item400025928674&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229%7C66%3A4%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318 <--- co sadzicie ... ( nie kupie bo za drogie i sam nie wiem czy mi sie podobaja ) dostalem w linku od topor`a :decayed:

Opublikowano

Srednio mi sie podobaja raczej bym byl na :thumbdown:

Opublikowano

całe czarne oki , ładnie się błyszczą :naughty:

Opublikowano

mi sie widza, to znaczy widze je na Aucie nowaka:D zdecydowanie :evil:

Opublikowano

Na Twoim aucie będą elegancko wyglądały :wink4: Pomysl nad nimi.

Opublikowano

Mi się podobają, do Twojej fury jak najbardziej ok :good: Ale ja bym chyba szukał takich jak roba czarne polifty :kox: Albo maluj swoje :gwizdanie:

Opublikowano

:blink:

Chyba zaraz wkleje moj rysunek porownawczy.. :decayed:

Opublikowano

:blink:

Chyba zaraz wkleje moj rysunek porownawczy.. :decayed:

Nie pierdziel, nie są złe... ale czarny II lift ładniejszy :wink4:

Opublikowano

Nowak jezdzisz juz na nowym felunku od RS6 czy tylko przymiarka do wiosny była :naughty:

Opublikowano

bedą :kox:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 20:34_________________________________________________http://cgi.ebay.pl/RUCKLEUCHTEN-AUDI-A4-AVANT-94-00-KLARGLAS-ROT-SCHWARZ_W0QQitemZ110332988853QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item110332988853&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1399|66%3A4|65%3A12|39%3A1|240%3A1318

ale te chyba ładniejsze :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nowak jezdzisz juz na nowym felunku od RS6 czy tylko przymiarka do wiosny była :naughty:

narazie na 16"

tamte leza i czekaja az sie ociepli :)

a 19" MAM8 kupuje we wtorek za tydzien gosciu z Warszawy[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 23:51_________________________________________________http://allegro.pl/item537689851_felgi_audi_a8_stan_bdb_opony_225_35r19_okazja.html <-- sprzedane ... za tydzien przyjezdza kupiec

beda jezdzic w audi a3 ;)

Opublikowano

Te lamp to zwykłe czyste ..tylko tryśnięte na czarno :decayed:

Opublikowano

Te lamp to zwykłe czyste ..tylko tryśnięte na czarno :decayed:

no i takie są debeściak :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.