Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak brzimi ??? :kox: daj posłuchac - idz zatrąp i powtórz jakoś w alfabecie :kox:

Opublikowano
  • Autor

piii piiii

Opublikowano

hehh... został pikaczu a tego drugiego zespół R ukradł :polew:

Opublikowano

Dobrze że nie Psajdak :polew:

Opublikowano

teraz widac kto ogląda bajki :>

Opublikowano

Nie no za 300 nie wezme : brak siana ;) Taki za 150 to bym łyknął :) A tam przyłoze sie i skończe moj ;)

Ja nie mam wogóle klaksonu i nie marudze :naughty:

Opublikowano

50 za brak sygnału :wink4:

Opublikowano

heh :) Gdzies zaginął w akcji :) Klaksony sprawne, przekaznik slychac a nie dociera do nich prąd :) Zawsze mam wazniejsze rzeczy do roboty niz klakson :D

Opublikowano

o Stary-to jest kwintesencja A4. :notworthy: w waszą stronę.

Opublikowano

majster wbijaj do mnie na weekend, porezamy lampe, i musze z Toba pogadac;p

Opublikowano
  • Autor

:good:[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 18:27_________________________________________________NEWS`y

szyby przyciemnione (przednie) znowu ... po raz szosty

felgi 19" te polerowane - sprzedane oficjalnie :)

grill rs4 jeszcze nie doszedl[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 01:23_________________________________________________grill doszedl

grill zalozony ;D

Opublikowano

grill rs4 jeszcze nie doszedl[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 01:23_________________________________________________grill doszedl

grill zalozony

To czekamy na foto :naughty:
Opublikowano

Musiałes go kiepsko piescic jak tak długo dochodził :polew:

Foto daj :P

Opublikowano
  • Autor

za 3 min bedzie foto

[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 12:34_________________________________________________

211c25006c2f9bf7m.jpg ae32f953a9b0bb59m.jpg

Opublikowano

No ladnie wyglada tak jak u mnie :good:

Opublikowano

no wypas wypas :) widze że ramki klubowe znikły ;>

Opublikowano
:kox: Wreszcie masz grill przez duże G :cool1: A i jeszcze jedno... czy ramka z tego grilla będzie pomalowana na czarno?
Opublikowano

Teraz jeszcze ramka na ciemno i halo w zderzak.. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no wypas wypas :) widze że ramki klubowe znikły ;>

ramka sie uszkodzila dlatego mam tylko jedna ... na tyle :)

a niedlugo sobie zamowie nowe ;p klubowe w nowym wzorze to beda dwie takie same

:kox: Wreszcie masz grill przez duże G :cool1:

no ... masakra roznica :kox:[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 12:42_________________________________________________

Teraz jeszcze ramka na ciemno i halo w zderzak.. :naughty:

zostawiam satynowa .... :) bo mi sie podoba ... przynajmniej narazie

a halogenki s4 beda jak sie trafia 2 w dobrej cenie .. .bo nie mam zamiaru placic 300zl+ za sztuke

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.