Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowak coś dla Ciebie,

http://moto.allegro.pl/item541884304_audi_a4_s4_tuning.html

tylko troche przytyrany... :confused4:

Dobra cena ...tylko kompletnie do malowania na czarno by sie nadawał .

Opublikowano

Nowak coś dla Ciebie,

http://moto.allegro.pl/item541884304_audi_a4_s4_tuning.html

tylko troche przytyrany... :confused4:

Dobra cena ...tylko kompletnie do malowania na czarno by sie nadawał .

no ja mam z czarna ramką, a szukam wlasnie tego Ori kolorku, ale chyba zostawie go w czerni, a Nowakowi na czarno by kozacko pasował :good:

Opublikowano
  • Autor
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=541884304 <-- kupiony[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 19:09_________________________________________________znaczek OOOO tez juz kupiony na ten grill :)
Opublikowano

nowak widze ze ty sie nie pierd...lisz, dlugo sie nie zastanawiales :decayed:

Opublikowano
  • Autor

yyy jak zobaczylem to aukcje to ci powiem ze zdjecia dobrze nie obejrzalem i juz kliknalem kup teraz ;)

a teraz widze ze on lekko porysowany ... ale to co ;p cos sie wyreza z niego napewno

Opublikowano

yyy jak zobaczylem to aukcje to ci powiem ze zdjecia dobrze nie obejrzalem i juz kliknalem kup teraz ;)

a teraz widze ze on lekko porysowany ... ale to co ;p cos sie wyreza z niego napewno

a myslałem ze Ci ktoś podkupił bo inny login miałeś

Opublikowano
  • Autor

nie nie ... zawsze mam ten login na allegro

Opublikowano

Kup sE S4 a mi ten RS4 :P Bo ten ci nia pasuje ;):naughty:

Opublikowano

nie nie ... zawsze mam ten login na allegro

a shibby, czy coś takiego, mam do Ciebie jeszcze sprawe co do tego grilla :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kup sE S4 a mi ten RS4 :P Bo ten ci nia pasuje ;):naughty:

zaryzykuje i zostawie z rs4 hehe :gwizdanie:

nie nie ... zawsze mam ten login na allegro

a shibby, czy coś takiego, mam do Ciebie jeszcze sprawe co do tego grilla :naughty:

jaka sprawe ?

Opublikowano

Kup sE S4 a mi ten RS4 :P Bo ten ci nia pasuje ;):naughty:

zaryzykuje i zostawie z rs4 hehe :gwizdanie:

nie nie ... zawsze mam ten login na allegro

a shibby, czy coś takiego, mam do Ciebie jeszcze sprawe co do tego grilla :naughty:

jaka sprawe ?

juz od dawna szukam kodu lakieruz ramki, a ty bedziesz miał tam ori, jakbys mial chwile czasu zeby podjechac do mieszalni farb, i zeby Ci dobrali ten kolor, to byłbym wdzieczny, chyba ze chcesz sie wymienic ramkami :gwizdanie:, bo ja mam czarna przy grillu

Opublikowano

Paweł, jak już wrzucisz grill, proszę zrób fotę - ciekawy jestem jak to będzie wyglądało...

Polift z tyłu to naprawdę najlepsze co mogło spotkać tylne lampy w B5, mimo że przedliftowe są lekko przyciemnione i niby bardziej pasujące do czerni... wyglądają naprawdę dobrze.

w peesie zdjęcie tutaj i foty z mojej A4 przedstawiają te same budynki... co może nikogo nie dziwić ale zawsze myślałem że akurat takie są tylko u mnie. Te foty są z ZG, tak?

Opublikowano
  • Autor

tak wszystkie fotki sa z zielonej gory :)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 22:45_________________________________________________pol godziny temu nowa zdobycz 100zl 4pkt

75km/h w na 50km/h

+ pasy ( ale za to nie wpisali )

Opublikowano

Ale jestes :P dobra nie ma tanio RS4 to sE sam zrobie :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nosb

topor mi dzis mowil ze wczoraj byl podobno zadbany grill z rs4 za 300zl na allegro

moze jeszcze jest ...[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 21:15_________________________________________________chyba nie ma ... bo wlasnie poszukalem

Opublikowano

Pikaczu!!:D

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

tukan o wlasnie to ten grill

topor odwal sie :wallbash:

Opublikowano

czego sie bulwersujesz :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nie bulwersuje .... haha moj klakson jest po prostu hmmmmm oryginalny

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.