Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

Nowak_zg ja bym jeszcze zmienil ten grill.. :naughty: Albo od eSy badz ereSy.. Albo wymodzil taki co by nie mial chromowanej ramki.. :th: ale koniecznie ze znaczkiem! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk szukam grila od rsa bo od esa jest troche za srebrny

ale cena nowego mnie troche przeraza ~350zl na allegro od rs`a ;) wiec szukam uzywki w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk i tu twoja przewaga sie ujawnila nade mna ;) ja nigdy nie przegladam ebay`a

jeslibym bral to ten pierwszy ale teraz robie audio ( w tym roku )ktore pochlonie troche pieniedzy ( bo trzeba bedzie przerabiac tapicerke przednich drzwi pod glosniki oraz slupki i wygluszac troche- a zostanie to zrobione w carmani w sulechowie ( www.carmania.pl )) wiec wszystkie pierdolki odstawiam na bok

potem xenon albo valeo albo od s4 ( jeszcze nie wiem ) i potem chyba grill ( do wakacji 2008 )

potem zderzaki od eSki i tylne swiatla poliftowe ( po wakacjach 2008 )

i wtedy koniec ... ( nie wiem kiedy ... )no chyba ze sie uda kupic fotele Recaro od Rs`a ;] i moze RNS-E ;]

i potem pare lat bedzie spokoj z modami :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg mam tylko wrazenie ze jak juz zalozysz zderzaki od eSy to stwierdzisz ze 17' sa troche male do takich bardziej masywnych zderzakow.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pet3r po prostu lubie auta, i nie licze pieniedzy tak ze wlozone auto to nigdy ich nie odzyskam, wole wlozyc auto np niz zrobic sobie remont pokoju(moje pierwsze auto toyota celika to byl prezent na walentynki od mamy( mialem do wyboru albo samochod albo remont pokoju..... wybralem samochod) czy kupic nowy komp bo to mi daje wiekcej radosci

a4 kupilem juz za swoje pieniadze i wszystko w niej robie z wlasnej gotowki

a auto nie kupilem na rok czy dwa... mam zamiar je miec sporo dluzej bo mi sie bardzo podoba, jesli bedzie sie spisywac tak jak teraz to 5lat to minimum (tak mysle) a potem .... b6 zapewne ;] i zacznie sie od nowa

ykk no zderzaczki to pewnie za parenascie miesiecy, jesli trzeba bedzie ( bo 17" beda za male ) to zmienie na 18" a te pewnie sprzedam

pozatym juz te 17" mi sie wydaja troche male i ciutke zaluje ze nie kupilem 18" ale trudno .... troche napewno jeszcze z nimi pojezdze

ale tak to juz chyba jest ze na poczatku nam sie wydaje 16" w sam raz potem 17" w sam raz a co niektorzy tutaj 18" uznaja za wersje zimowa :polew: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamooo dzieki za info. A na allegro 350zl a grill od S4 400zl

to juz wiem w razie co gdzie sie udam jak bede chcial kupic jesli nie bedzie akurat uzywek w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos ma jakas ladna 18" albo 19" ( ale nie "MAM"a" tego co byl w nowej a8 montowany ) to sie chetnie zamienie z moja doplata ( najlepiej jakies srebrno czarne )

bo te 17" jakies male sie zrobily...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk przyznaje .... miales racje :polew:

no tez je juz obczajalem ;) ale cos podejrzewam ze nie wejda mi w nadkola bo one byly wczesniej zamonotwane w b5 rs4 kogos z forum a tam jak wiesz nadkola sa troche wieksze :)

ciekaw jestem czy by weszly :gwizdanie:

tylko ykk ja bym chcial cos na wymiane zeby nie bylo kosmicznej doplaty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cos podejrzewam ze nie wejda mi w nadkola bo one byly wczesniej zamonotwane w b5 rs4 kogos z forum a tam jak wiesz nadkola sa troche wieksze :)

ciekaw jestem czy by weszly :gwizdanie:

Tak myslisz..? :mysli: Tylko popatrz hyhy.. :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,7671.0.html

Chociaz.. nie wiem nie znam sie.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktore lampy wg was beda bardziej pasowaly do mojego avanta ?

poliftowe: http://cgi.ebay.de/Audi-A4-Avant-94-00-Facelift-Rueckleuchten-neu_W0QQitemZ300178207939QQihZ020QQcategoryZ57323QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

czy cale czarne ( podobne do tych jakie ma rob ): http://cgi.ebay.de/Audi-A4-A-4-Avant-B5-S4-schwarze-Rueckleuchten-edel_W0QQitemZ120193285498QQihZ002QQcategoryZ57323QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

najchetniej to bym kupil diodowe takie jakie byly po lifcie ale takich nie ma ... a zadnych diod w stylu lexus look nie chcem :)

a do przodu co sadzicie: valeo po lifcie i wstawic ewentualnie xenon (6000k lub orginalne xenony jak sie uda) czy lepiej FK Automotive Black (zespolone) i tez potem ewentualnie wstawic tam xenon: http://cgi.ebay.de/FK-SCHEINWERFER-ANGEL-EYES-AUDI-A4-BJ-99-01-NEU-TOP_W0QQitemZ200179127774QQihZ010QQcategoryZ57309QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg szukaj takich jakie ma rob. I wg mnie tylko takie.. :)

Co do przednich najlepsze bylyby ori po lifcie z pomalowanymi odblyznikami hehe.. :decayed:

Ale jak nie chce Ci sie paprac to albo ori, albo takie ciemne jak podales zespolone.. 42zn0.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...