Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sebek (-_-)

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sebek (-_-)

  1. Moze i wlasciwe, polo za male. Tak paput zazdrość
  2. To kiedy ruszamy z jakimś spotem?
  3. Siemka, zna ktoś może to autko lub ktoś coś wie o nim? Audi A4 16700.00 PLN. Siemianowice Śl - otoMoto.pl
  4. połumierały cy jak? nawet sebek nic nie pisze teraz to nie wiem czy na jakiegoś spota wpadnę, córka mi się urodziła więc nie ma za bardzo czasu
  5. nie bardzo grzeje w samochodzie, nagrzewnica wymieniona 2 lata temu, uklad odpowietrzony chyba że to jakiś czujnik padł ostatnio cos też sie przyciął i zatrzymał sie na 70 pary stopniach
  6. pany ile Wam pokazuje stopni C na klimatroniku 49 kanale? bo wydaje mi się że mam termostat walnięty
  7. Sebek (-_-) odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    też za późno zobaczyłem :] nastepnym razem dajcie znac wczesniej :tongue4:mo :tongue4:ze wpadne
  8. Sebek (-_-) odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    to u kolegi, pompkę słychać ze chodzi ale rygle nie opadają i nie podnoszą się
  9. Sebek (-_-) odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    pany znacie jakiegoś magika w okolicy co robi centralne zamki?
  10. Sebek (-_-) odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    pany ktoś kiedyś na spocie mówił o warsztacie w Rzeczycy czy gdzieś że dobrze diesla ogarniają, ma ktoś może namiary na nich
  11. prawa strona, a nie wiem nawet jak to wychodzi, to jak będziesz miał to w lublinie to daj znać
  12. Sebek (-_-) odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    tyle mnie nie było a nadal w wątku kłótnia
  13. Sebek (-_-) odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no gdzież przeca to nie jedzie to co ja mam powiedzieć? Miałem to samo co Ty. Ale nic straconego chwila moment i jest 130 km, a różnica jest kolosalna niestety mam inne wydatki :gwizdanie:
  14. Sebek (-_-) odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no gdzież przeca to nie jedzie to co ja mam powiedzieć?
  15. Sebek (-_-) odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    za szybko jeździsz jak samochodu nie możesz zauważyć :>
  16. Sebek (-_-) odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    stałem na cpn przy kompresorze, miałem dzwonić ale nie byłem pewien czy to Ty
  17. Sebek (-_-) odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    paput jechałeś pod tesco przed 22?
  18. Odwiedź nas także na: * Serwer Counter-Strike 1.6 Steam/NonSteam* [/url] Wiejska-Chata.pl #1 [4FUN/FFA] * IP: serwer.wiejska-chata.pl:27032 lub 80.72.41.211:27032 * Sloty: 20+1 * Antycheat: VAC * Addons: AMX Mod X 1.8.1 + MetaMod 1.19-p * Czas C4: 35 sekund * Ranking BF2 - bez odznak! * Bez cenzury +18 * FastDownload * 500 FPS Oferujemy: * Ogarniętą Administracje * Miłą atmosfere * Niskie pingi * Wysoką jakość rozgrywki * Zero nudy, maximum satysfakcji * Portal * * Forum * * Statystyki graczy * * Lista zbanowanych * Dołącz rónież do naszej grupy Steam ! * Wiejska grupa Steam* Badź jedną osobą z ponad półtorej tysiąca która jest z nami!
  19. mi to jutro jedynie odpowiada wieczorem :gwizdanie:
  20. Sebek (-_-) odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    co to za spocik się wczoraj szykował pod tesco?
  21. Sebek (-_-) odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    a kiedy możesz? wtorek? cały następny tydzień mam 2 zmianę :]
  22. Sebek (-_-) odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    niestety 2 zmiana
  23. Sebek (-_-) odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    to wpadacie dziś do opola czy nie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.