Treść opublikowana przez Sebek (-_-)
-
Spociki / Zlociki Opolskie ->ZAPRASZAMY !!!
Moze i wlasciwe, polo za male. Tak paput zazdrość
-
Spociki / Zlociki Opolskie ->ZAPRASZAMY !!!
To kiedy ruszamy z jakimś spotem?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka, zna ktoś może to autko lub ktoś coś wie o nim? Audi A4 16700.00 PLN. Siemianowice Śl - otoMoto.pl
-
Spociki / Zlociki Opolskie ->ZAPRASZAMY !!!
połumierały cy jak? nawet sebek nic nie pisze teraz to nie wiem czy na jakiegoś spota wpadnę, córka mi się urodziła więc nie ma za bardzo czasu
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie bardzo grzeje w samochodzie, nagrzewnica wymieniona 2 lata temu, uklad odpowietrzony chyba że to jakiś czujnik padł ostatnio cos też sie przyciął i zatrzymał sie na 70 pary stopniach
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pany ile Wam pokazuje stopni C na klimatroniku 49 kanale? bo wydaje mi się że mam termostat walnięty
-
Spoty Puławskie
też za późno zobaczyłem :] nastepnym razem dajcie znac wczesniej :tongue4:mo :tongue4:ze wpadne
-
Spoty Puławskie
to u kolegi, pompkę słychać ze chodzi ale rygle nie opadają i nie podnoszą się
-
Spoty Puławskie
pany znacie jakiegoś magika w okolicy co robi centralne zamki?
-
Spoty Puławskie
pany ktoś kiedyś na spocie mówił o warsztacie w Rzeczycy czy gdzieś że dobrze diesla ogarniają, ma ktoś może namiary na nich
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
prawa strona, a nie wiem nawet jak to wychodzi, to jak będziesz miał to w lublinie to daj znać
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tomek masz ta maskownicę głośnika?
-
Spoty Puławskie
tyle mnie nie było a nadal w wątku kłótnia
-
Spoty Puławskie
no gdzież przeca to nie jedzie to co ja mam powiedzieć? Miałem to samo co Ty. Ale nic straconego chwila moment i jest 130 km, a różnica jest kolosalna niestety mam inne wydatki :gwizdanie:
-
Spoty Puławskie
no gdzież przeca to nie jedzie to co ja mam powiedzieć?
-
Spoty Puławskie
za szybko jeździsz jak samochodu nie możesz zauważyć :>
-
Spoty Puławskie
stałem na cpn przy kompresorze, miałem dzwonić ale nie byłem pewien czy to Ty
-
Spoty Puławskie
paput jechałeś pod tesco przed 22?
-
LOTTO 27.09 TWOJE NUMERY OBSTAWIAJ!!!
tylko do losowania
-
Chwila relaksu przy CS ;) warto odwiedzić serwer !!! :P
Odwiedź nas także na: * Serwer Counter-Strike 1.6 Steam/NonSteam* [/url] Wiejska-Chata.pl #1 [4FUN/FFA] * IP: serwer.wiejska-chata.pl:27032 lub 80.72.41.211:27032 * Sloty: 20+1 * Antycheat: VAC * Addons: AMX Mod X 1.8.1 + MetaMod 1.19-p * Czas C4: 35 sekund * Ranking BF2 - bez odznak! * Bez cenzury +18 * FastDownload * 500 FPS Oferujemy: * Ogarniętą Administracje * Miłą atmosfere * Niskie pingi * Wysoką jakość rozgrywki * Zero nudy, maximum satysfakcji * Portal * * Forum * * Statystyki graczy * * Lista zbanowanych * Dołącz rónież do naszej grupy Steam ! * Wiejska grupa Steam* Badź jedną osobą z ponad półtorej tysiąca która jest z nami!
-
Spociki / Zlociki Opolskie ->ZAPRASZAMY !!!
mi to jutro jedynie odpowiada wieczorem :gwizdanie:
-
Spoty Puławskie
co to za spocik się wczoraj szykował pod tesco?
-
Spoty Puławskie
a kiedy możesz? wtorek? cały następny tydzień mam 2 zmianę :]
-
Spoty Puławskie
niestety 2 zmiana
-
Spoty Puławskie
to wpadacie dziś do opola czy nie ?