Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

Co do xenonu to moga Ci naskakac.. Ja bym bral i sie nie przejmowal.. :)

http://www.forum.a3-club.net/viewtopic.php?t=8880&postdays=0&postorder=asc&start=10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tym wyglądzie zmiana lamp to podstawa!! widziałeś ringi FK jednego z klubowiczów?? wyglądają prawie jak Valeo a może byłyby w kolorze czarnym, wyglądałyby u Ciebie kozacko. do tego zmieniłbym grill na np lakierowany na czarno S4 (Iverson taki ma i wygląda świetnie).

rada na niedziałające fotki - u mnie działa wklejanie adresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem te ringi :kox: prezentuja sie konkret ... jak cos to i tak bede szukal ori valeo albo depo ewentualnie ....

a teraz jade na hamownie zobaczymy ile wypluje hehe

jak wroce to zapodam wykres .... chyba ze bedzie tragiczny to sie nie bede chwalic

mial byc wczoraj ale hamownia byla zamknieta[br]Dopisany: 27 Październik 2007, 09:26 _________________________________________________http://polskajazda.pl/foto/foto-zoom/Nowak_zgaudi_13.JPG <--- oto wykres z hamowni

calkowicie seryjny silnik 1.9 TDI AFN 110KM w serii i 240Nm

na hamowni ;) 119.3 KM oraz 253 Nm

jestem zadowolony i to bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkowicie seryjny silnik 1.9 TDI AFN 110KM w serii i 240Nm

na hamowni ;) 119.3 KM oraz 253 Nm

jestem zadowolony i to bardzo

rewelacyjna seria :) chciałbym aby w mojej 115 było tyle... ile kosztuje hamowanie mniejwięcej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zg jest tak

10 osob - 60zl od osoby

5 osob - 80zl od osoby

1 osoba - 100zl

w innych miastach z tego co wiem jest ciut drozej

hamownia w zg obsluguje auta do 500KM

my pojechalismy w kilka osob wiec wyszlo 80zl od łba ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamownia w zg obsluguje auta do 500KM

kurde to mojego nie obsłuży.... szkoda :D

musze się popytać ile u nas w trójmieście kosztuje,też bym chciał wiedzieć już ile jest pod nogą do dyspozycji:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wosiek raczej ci nie ucieklo ;)

po hamowniu wlasciciel hamowni powiedzial do mnie jak zobaczyl ze sie ciesze

"no bo to ..... tdi ;)"

mowil ze przewaznie jak bada tdi`ki (ogolnie vw,audi,seaty,skody) to jest tak 2-6KM wiecej niz dala seria

u mnie bylo akurat 9.3KM wiecej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://polskajazda.pl/foto/foto-zoom/Nowak_zgaudi_14.JPG <--- przyciemnione szyby

http://polskajazda.pl/foto/foto-zoom/Nowak_zgaudi_15.JPG <-- czarna folia z efektem lustra

http://polskajazda.pl/foto/foto-zoom/Nowak_zgaudi_12.jpg <-- jeszcze jedno foto

http://polskajazda.pl/foto/foto-zoom/Nowak_zgaudi_11.jpg <--- i ostatnie

wszystkie fotki z przyciemnionymi szybami

jesli nie bedzie dzialac odswiezcie strone napewno zadziala lub zamiast klikac na link probujcie skopiowac do przegladarki i wtedy Enter;][br]Dopisany: 29 Październik 2007, 18:37 _________________________________________________wiec sie pochwale:

wlasnie wrocilem z kreski (1/4 mili)

przeciwnicy z ktorymi sie dzis scigalem

alfa 156 1.8 144KM ( 17" felgi )

primera 2003r 2.2 diesel 138KM- seria ( 144KM wynik z hamowni ) 2003r

alfe wzialem na 1/4 o jakies 2 dlugosci ( niestety nie mam filmikow bo nawet nikt nie bral aparatu bo ciemno bylo )

z primera szedlem leb w leb lecz wygralem o wlos... podejrzewam ze raz ja bym wygrywal raz on

wszystko by zalezalo od kierowcy

wczesniej sie scigalem na 1/4 z:

corrado vr6 190KM - dostalem baty jak nietrudno sie domyslic (6.9s do 100km/h) (16 cali)

crx v-tec (166KM - z hamowni) 6.5s do 100km/h ;) tez dostalem baty (15 cali)

Civic IV gen 1.5 90KM - lekkie to jak cholera ale wygralem o wlos

Calibra 2.0 115KM - moja wygrana o pare dlugosci :polew: (15 cali fele)

nastepny ktorego chcem sprawdzic to:

Civic VI gen 90KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podobnie jak kolega Nowak ostatnio mialem kilka sprawdzianow na 1/4 po sprawdzeniu na hamowni dodatkowe 6ps i 15Nm (116ps 250Nm).

Umowilismy sie na opuszczonej drodze.

1. Moj A4 vs A4 1.8 20V :thumbdown: - 1,5 dlugsci dla mnie (wielkie zdziwienie na twarzy kolegi z pracy...bo niby 10,5 do setki.

2. Moj A4 vs Volvo 2.4 (140ps 220Nm) - ku mojemu zaskoczeniu 1 dlugosc dla mnie :evil:

3. Moj A4 vs Vw passat B6 2.0 (130ps 195Nm) - poczatek dostawalem , koniec rowno :dance:

4. Moj A4 vs Audi A6 2.7t (230ps 350Nm) :notworthy: - jednym slowem...pogrom...dostalem o 6 dlugosci) :gwizdanie:

5. Moj A4 vs Astra 1.8 16v - tylko polowa auta dla mnie.

Zaskoczeniem jest dla mnie, ze tak slabo wypadla Calibra 115ps, chyba ze z tych 115 juz jest tylko 100.

Astra z podobna liczba koni szla rewelacyjnie porobila A4 1.8.

ps. serie masz super!!!

warnwarn.gifTo nie temat na wyniki.

[spedyt]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak przyciemniales szybv piecowo czy folia i ile jesli mozna taki interesik kosztuje,bo ja mam przyciemniony caly tyl ale chcialbym tez przod i zastanawiam sie czy do foli sie nieczepia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak przyciemniales szybv piecowo czy folia i ile jesli mozna taki interesik kosztuje,bo ja mam przyciemniony caly tyl ale chcialbym tez przod i zastanawiam sie czy do foli sie nieczepia

szyby mam przyciemnione folia co do pieca pisalem juz i przod i tyl.

co do tematu piec vs folia pisalem: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,17458.15.html <-- w tym temacie u kolegi na drugiej stronie

mnie taki interes kosztowal 100zl przednie dwie + 350zl - reszta = 450zl ( z tym ze wzialem najdrozsza folie jaka byla akurat dostepna )

zalezy na kogo trafisz... jeden sie nie bedzie czepial drugi bedzie np.

wczoraj mnie zatrzymali policjanci dostalem 100zl i 8pkt ;) ale co do folii zaden sie nie przyczepil [br]Dopisany: 03 Listopad 2007, 12:29 _________________________________________________caloscjpg2wt5.th.jpg

przedkl9.th.jpg

a tutaj virtual tuning oraz wersja orginalna

I od razu pytanie czy przymierzac sie do srebrnych lusterek czy raczej zostawic tak jak jest zeby cala byla na styl "shadow line"

co do swiatel valeo .... ( uprzedzam sugestie ) beda prawdopodobnie w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie bawil sie w lusterka. Bo same beda wygladac lyso.. Jak lusterka to i listwy, a jak listwy to i relingi.. Takie jest moje zdanie.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka w chromie jakbyś miał te 1 fele z VT, to by było piknie. fajny AFN z mocną serią, ciekawe ile by kucy wyszło w koxie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mam kolejny bajerek w mojej a4 ;]

wlasnie zalozylem ( po poludniu kupilem ) fotele s line w czarnej skorze + tylna kanape + boczki drzwi + 2 komplety listew bocznych (szarych) + ori podllokietnik

a wyglada to tak:

372f478e60b8d264m.jpeg 6637e21e38ae9ceam.jpg b7f1d6228456de64m.jpg

jutro dam wiecej fotek

narazie zalozylem tylko fotele i kanape jutro podlokietnik zmieniam swoj na ten skorzany i moze boczki zaloze jutro

co za tym idzie bede mial na sprzedaz swoje stare graty: boczki, listwy i podlokietnik oraz fotele(podgrzewane) i kanape

nastepny krok audio a potem xenon prawdopodobnie :)

ale nie wiem kiedy xenon bo audio pochlonie sporo pieniedzy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...