Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Zimny nawiew z pod kierownicy - tak ma być???


mb83

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nietypowy problem. Mianowicie z pod kierownicy, tam gdzie jest wjha do regulacji kolumny kierownicy ciągle leci zimne powietrze... wkurzające gdy jest naprawde zimno na zewnątrz bo mi poprostu uda marzną :> Ustawiam klimatronic na 20 i jest super... wszędzie cieplutko, na stopy też ok, ciepłe powietrze leci ale z pod tej kierownicy jakby nawiew bezpośrednio z zewnątrz był... Macie jakieś pomysły?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest zdecydowanie nie tak. Pewnie jakaś nieszczelność układu wentylacyjnego i powietrze leci prosto na ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze samochód miał wymieniana deske rozdzielczą i majstry zapomnieli założyć jakiegos wygłuszenia/zaślepki i ciągnie zimne powietrze gdzieś od komory silnika albo przy wymianie nie podłączyli jakiegoś przewodu do nawiewu i teraz wiatr hula pod deską :)

A jak wył nawiew to tez lesi to powietrze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto kupione latem

Kiedy silnik osiągnie 90stop to ledwie letnie powietrze leci na nogi kierowcy z góry.

Dodatkowo, mam takie odczucie jakby był lodowaty nawiew na podeszwy. A przecież to niemożliwe bo dywanik jest. :mysli:

Teraz przy minus 20 po 10min jazdy tracę czucie w palcach, :wallbash:

jakbym w mokrych butach chodził po śniegu.

TRAGEDIA, POMOCY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega miał podobnie, spadła czy przetarła sie guma na kolumnie kierowniczej i wiało po nogach ... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...