Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Ponowny brak mocy.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Około 5 miesięcy temu miałem standardowy problem przy prędkości 110 łapałem tryb awaryjny. Przeczyściłem turbinę i wszystko było oka aż do dzisiaj ponownie dzieje się to samo. Czy możliwe jest żeby po tak szybkim okresie od czyszczenia znowu było tak samo ? :confused4:

Opublikowano

Około 5 miesięcy temu miałem standardowy problem przy prędkości 110 łapałem tryb awaryjny. Przeczyściłem turbinę i wszystko było oka aż do dzisiaj ponownie dzieje się to samo. Czy możliwe jest żeby po tak szybkim okresie od czyszczenia znowu było tak samo ? :confused4:

oczywiście...jeszcze jak jeździłeś PSJ-tem to tym bardziej.Wywaliłeś kata??
Opublikowano
  • Autor

Kata nie ruszałem.

Opublikowano

Kata nie ruszałem.

to dlatego sie ponownie turbina znacznie szybciej zasyfiła :)
Opublikowano

ja też kierownice 3 miechy temu czyściłem i też mi moc traci. Mechanik powiedział że turbo nie mogło się zabrudzić musiałby litry oleju brać

Opublikowano

ja też kierownice 3 miechy temu czyściłem i też mi moc traci. Mechanik powiedział że turbo nie mogło się zabrudzić musiałby litry oleju brać

To nie jest prawda, wcale nie musi brać oleju, jeżeli jest katalizator zasyfiony (podobno katalizator ma trwałość aż 90 000 km :P) to turbina z wielką łatwością będzie się zasyfiać, ponieważ katalizator blokuje swobodny przepływ spalin, no i zbiera się tam nagar, sadza itp. Jedyna rada to przegonić od czasu do czasu autko na autostradzie, a najlepiej to wywalić kata :)

Opublikowano
  • Autor

A wiecie gdzie w tym modelu jest sonda przed czy po kacie ? Bo to ma znaczenie jak się domyślam.

Opublikowano

A wiecie gdzie w tym modelu jest sonda przed czy po kacie ? Bo to ma znaczenie jak się domyślam.

nie ma sondy :kox::naughty:
Opublikowano
  • Autor

Czyli jeden kłopot z głowy :)[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 11:59_________________________________________________A da się kata jakoś wyczyścić ?

Opublikowano

Czyli jeden kłopot z głowy :)[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 11:59_________________________________________________A da się kata jakoś wyczyścić ?

lepiej wy***ać w kosmos :wink4:
Opublikowano

wywalić go czyli wyciąć? i co wstawić stumiennice? jak to zrobić?

Opublikowano

wywalić go czyli wyciąć? i co wstawić stumiennice? jak to zrobić?

wyciąć i wstawić rure :)
Opublikowano
  • Autor

Szukałem szukałem i znalazłem coś na temat zamiennika od P. gruchota. Wielu sobie to chwali. Myślicie że to dobre rozwiązanie ? Bo ze spawaniem to u mnie ciężko :confused4:

Opublikowano

Szukałem szukałem i znalazłem coś na temat zamiennika od P. gruchota. Wielu sobie to chwali. Myślicie że to dobre rozwiązanie ? Bo ze spawaniem to u mnie ciężko :confused4:

może być...
Opublikowano

podobno na forum wydechy piszę że wstawić zwykłą rurę i nic sie nie dzieje

Opublikowano

Roznia sie cena :tongue4: w dziale uklad wydechowy jesl ladnie wszystko opisane co mozna wlozyc zamiast kata wystraczy poszukac.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.