Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Co to za część ??


decard86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów i koleżanki :tongue4:

Od paru dni miałem problem z ABS, ESP i hamulcami. Po przekręceniu zapłonu i ujechaniu 10 metrów wyświetlał się czerwony wykrzyknik i zapalały się właśnie kontrolki od ABS i ESP.

Pojechałem na komputer do salonu SEATA, panowie powiedzieli mi, że jest problem z układem podciśnienia pompy hamulcowej, zaczęli grzebać i powiedzieli, że jest to zajęcie na cały dzień żeby określić przyczynę i umówiłem się z nimi na piątek aby odstawić auto. Komunikaty paliły się dalej i dzisiaj sam chciałem zobaczyć co jest grane i kur*a ku mojemu zdziwieniu ukazał się pęknięty "grzybek" (patrz zdjęcie). Jestem pewien, że było z nim wszystko wporządku (te h*je musieli mi to ułamać grzebiąc w tym). Wiecie może jak ta część się nazywa lub jakie nosi numery fabryczne ?

Byłem dzisiaj w INTERCARS-ie i nie mogliśmy odnaleźć tego w ich prospektach.

ham.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie ma przy tym kostki elektrycznej, to zawór zwrotny 8E0 611 933

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a możesz mi powiedzieć czy to był powód komunikatów na desce?

W serwisie powiedzieli mi też, że wężyk który zaznaczyłem na zdjęciu po odpaleniu samochodu się zaciska tak jakby go coś zasysało oraz, że to nie jest normalne i może być powodem błędów.

waz.jpg

Dodam jeszcze, że ten "grzybek" bo nie wiem jak go nazwać jest bardzo ale to bardzo ważny ponieważ hamulec jest twardy jak nie wiem co i skuteczność hamowania znikoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest nieszczelny to jak najbardziej może być przyczyną kłopotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...