Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z oświetleniem wnętrza...


Gość sledzik69

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sledzik69

Witam mam problem ze swoim autkiem jak w tytule niby pierdoła ale zycie utrudnia . Rozwine troche temat nie zaswieca mi sie oswietlenie wnetrza samochodu po otwarciu dzwi połaczenie przewodów pod tapicerka sprawdzone poprawiona izolacja ich. Przewód który idzie dalej az do boczku koło nóg pasarzera z przodu sprawdziłem jest oki jak narazie dokopałem sie do kostki która jest pod schowkiem i tam tez wszystko oki . gdy dam minus na krótko pod swiatło wtedy działa w pozycij na otwartych dzwiach ale nie chce działac na orginalnej instalacij . Więc moje pytanie gdzie co i jak idzie dalej ten przewód podajacy mase na swiatło znika gdzies w słupku dzwiowym . Ewentualnie gdzie szukac dalej przyczyny.....troche zamaciłem :naughty: ale pomórzcie .. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze kostki, koło nóg kierowcy (pod tapicerką po lewej).

Mi się kiedyś lekko wysunęła i też nie miałem. Najpierw nie włączało się światło przy otwarciu drzwi, a potem już wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sledzik69

no oki kostki posprawdzam a moze pamietasz która kostka jakby co lub które przewody sa odpowiedzialne za to swiatło przy bezpiecznikach . Tak mysle jakim cudem sie ma prawo właczyc swiatło jesli nie ma w przednich drzwiach tych czujników od załanczania w tylnich sa ale na przodzie nie widze :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przednich drzwiach nie ma takich czujnikow od zalaczania sie swiatelek jakie sa na tylnych drzwiach to prawda. z tego co mi wiadomo to takie czujniki znajduja sie w zamku drzwi przednich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samym zamku jest mikrostyk, też miałem podobny problem :wink4:[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 16:52_________________________________________________POCZYTAJ SOBIE :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...