Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie :hi: znalazłem przyczynę nie sprawnej klimy :gwizdanie: gaz spierdo... przez parownik albo na rurce między parownikiem a łączeniem w grodzi :wallbash: na razie wiem że wewnątrz auta :wallbash: no i od razu pytanie ma ktoś dostęp do nowych w dobrej cenie albo sprawny używany lub zajmuję się regeneracją parowników ??[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 12:59_________________________________________________dobra parownik do wymiany :wallbash: jak gościu sprawdzał szczelność i nabił azotem i nie wiem czy dał za duże ciśnienie no i rozsadziło parownik w taki sposób że rozwaliło również obudowę "tunel" co jest umieszczony parownik , nagrzewnica i wentylator no i gościu nie czuję się winny bo mówi że nabił takie ciśnienie jakie daje sprężarka i teraz mam parownik do wymiany i obudowę al myślę że da się ją pokleić ;( no i pytanie czy gościu zostanie bez karny i nic mu nie mogę zrobić ?? :baseball:

Rozumiem ze gość miał sprawdzić gdzie jest nieszczelność ale nie kosztem rozpieprzenia samochodu.

Jak był to jako taki warsztat to bierz go za fraki a jak jakiś "Pan Kazio" to będzie ciężko.

A ty kolego czemu tak zadko na spoty przyjedzasz ? :decayed: Zapraszamy w poniedzialek :tongue4:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 23:56_________________________________________________Ma ktos konto na torrenty.org potrzebuje zeby ktos mi sciagnal jedna rzecz :gwizdanie:

Moja noga juz w miarę OK wiec postaram sie wpaść zaraz po wakacjach a jadę jutro (niedziela) a potem znowu przerwa bo będzie sanatorium 24 dni.

Pozdrawiam

Ok bedziemy czekac :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witajcie :hi: znalazłem przyczynę nie sprawnej klimy :gwizdanie: gaz spierdo... przez parownik albo na rurce między parownikiem a łączeniem w grodzi :wallbash: na razie wiem że wewnątrz auta :wallbash: no i od razu pytanie ma ktoś dostęp do nowych w dobrej cenie albo sprawny używany lub zajmuję się regeneracją parowników ??[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 12:59_________________________________________________dobra parownik do wymiany :wallbash: jak gościu sprawdzał szczelność i nabił azotem i nie wiem czy dał za duże ciśnienie no i rozsadziło parownik w taki sposób że rozwaliło również obudowę "tunel" co jest umieszczony parownik , nagrzewnica i wentylator no i gościu nie czuję się winny bo mówi że nabił takie ciśnienie jakie daje sprężarka i teraz mam parownik do wymiany i obudowę al myślę że da się ją pokleić ;( no i pytanie czy gościu zostanie bez karny i nic mu nie mogę zrobić ?? :baseball:

Rozumiem ze gość miał sprawdzić gdzie jest nieszczelność ale nie kosztem rozpieprzenia samochodu.

Jak był to jako taki warsztat to bierz go za fraki a jak jakiś "Pan Kazio" to będzie ciężko.

to jest auto elektronika w Krakowie ul. Balicka 160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeski tam sie nie oddaje auta nic nie umueja zrobic ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie szukam dobrego CLIO ... może ktoś coś słyszał?? albo wie o takim cena do 6000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac ze duzo sie dzieje tutaj kazdy ma to wszystko gdzies:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caly czas nic sie nie dzieje kazdy ma wszystko gleboko w .......... i tak kazdy tydzien przyjedzie 5/6aut i dzieki czesc to po co to sie spotykac to nie wiem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łagi nie chce nic mówić ale na 10 ostatnich spotów byłeś na 3 więc luzuj pończochy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm na 10 ostatnich nie bylo mnie moze z 2/3 razy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...