Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Brak auta ... ŻADEN PROBLEM :P Brakuje wam chęci moi drodzy ja mimo choroby dotarłem na chwilkę ... da się jak się chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem na tym forum od niedawna,widzę ze organizujecie spociki chętnie bym do was dołączył ale każdy poniedziałek wieczorem pracuje może zmienilibyście chociaż raz w miesiącu na inny dzień np.na wtorek lub piątek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem na tym forum od niedawna,widzę ze organizujecie spociki chętnie bym do was dołączył ale każdy poniedziałek wieczorem pracuje może zmienilibyście chociaż raz w miesiącu na inny dzień np.na wtorek lub piątek. :)

A do ktorej ty pracujesz?

Kurde za chwile nie bedzie miejsca pod galeria :kox:

Trzeba bedzie pogadac zeby nam na okreslona godzine miejsce zostawili na parkingu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad zmianą godziny oraz daty ponieważ robi się zimno i ciemno ... :mysli:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:15_________________________________________________Proszę o propozycje godziny i dnia ... Czekam na wypowiedz wszystkich !! :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad zmianą godziny oraz daty ponieważ robi się zimno i ciemno ... :mysli:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:15_________________________________________________Proszę o propozycje godziny i dnia ... Czekam na wypowiedz wszystkich !! :gwizdanie:

No na spocie byl poruszany temat ty jestes zalozycielem podaj konkretna date to sie dostosujemy :hi:

Cieply to co masz teraz za sprezynki ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...