Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Nowyxxx po pierwsze Ci nie znam (chyba) po drugie gdybyś znał powód mojej nie obecności schował byś głowę do ... po trzecie nie odpowiadam za nieobecność innych po czwarte knajpy zaczniemy odwiedzać przez zimę jak dla mnie jeszcze nie jest tak źle i można spędzić trochę czasu na polu po piąte rok temu w grudniu się na valeo goniliśmy po szóste przedstaw się i napisz coś o sobie zanim zajmiesz głos. [br]Dopisany: 19 Październik 2010, 21:24_________________________________________________aha i nie słyszałem aby ktoś rezygnował okres zimowy się zbliża ale jak co rok spoty będą pewnie raz na dwa tygodnie i frekwencja spadnie do 2 - 3 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no ja uwazam ze trzeba bedzie pisac czy ktos bedzie przybywal i tak bedzie najlepiej przynajmniej dla mnie :good:

tez tak mysle! zeby wicio biedak sam tam nie zmarzł :tongue4:

Dzieki za troske :hi:

telefony są od tego żeby się umawiac wcześniej ... W ten poniedziałek będę na pewno .

:good: Dziala ci ten plywak? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co się stresować :cool1: nowyxxx na pewno się zjawi na spocie w poniedziałek i wszystko się wyjaśni :gwizdanie: ja będę jak jeszcze będę miał auto no bo dla zainteresowanych sprzedaję autko ;( a no i mam do zaoferowania system hamulcowy ATE zaciski+tarcze+klocki 288mm wiadome jakie polecam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przejeżdzałem o 18.20 ale nikogo nie zauważyłem to się zmyłem bo nie mam numeru do nikogo. trzeba sie ugadywać przed spotem kto będzie. Wicio popatrz nowyxxx ma AVF 131HP można by sprawdzić się o ile ma w serii a nie podkręconego.

O 18:20 ja wyjedzalem wlasnie :naughty: Ten nowyxxx to pewnie jakies fikcyjne konto tak mi sie wydaje bo kto raz przyjechal na spot to raczej przyjedza caly czas :decayed:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 22:07_________________________________________________http://www.tvs.pl/informacje/30004/ sie chlopaki bawia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bawią sie hehe. A wicio zrobiłeś z autkiem u mnie po wymianie termostatu tak jakby po nagrzaniu mniej trząsł ale może mi się wydaje bo zrobiłem też zawieszenie i założyłem zimówki strasznie miekkie i może dlatego mniej trzęsie :naughty: a co do spalania to dalej nie wiem bo od poniedziałku wieczór do wczoraj byłem na delegacji ale potestuje go w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy udac się na komendę w Jawo i dogadać się z nimi wydaje mi się że możemy sprowadzić cały Śląsk na jeleń :)

Powinni sie zgodzic nie ma tam wg ruchu tak jak na innych miejscowkach gdzie sie koledzy gonia :naughty:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:33_________________________________________________Bedzie ktos jutro bo nie wiem czy przyjedzac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...