Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam w Roomsterze Fis i kiedyś pokazało mi ze na trasie średnia wyszła 4.9 na 100 a faktycznie po przeliczeniu litrów na kilomerty nie było już tak różowo wyszło 6/100 tak więc litr różnicy.[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 19:14_________________________________________________Widze że macie dużo lepsze skrzynie ja mam przy 3900 dopiero 185km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siema :) Ale mam zajob ostatnio i zaniedbałem Was :notworthy: Co z poniedziałkiem ? W końcu święto pogoda zapowiada się ładna tylko nie wiadomo czy wszyscy dojadą :mysli: Czerwone kombi na ramkach klubu to Grzesiek niestety już nie przyjeżdża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :) Ale mam zajob ostatnio i zaniedbałem Was :notworthy: Co z poniedziałkiem ? W końcu święto pogoda zapowiada się ładna tylko nie wiadomo czy wszyscy dojadą :mysli: Czerwone kombi na ramkach klubu to Grzesiek niestety już nie przyjeżdża.

No ja powinienem byc :wink4: A ostatnio faktycznie chwile cie nie bylo :tongue4: Pomysl jeszcze sie pojawil zeby we wtorek na katowice jechac na spot :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bardziej za tym wtrokiem w katowicach bym był jak gadaliśmy wicio. Jak objade wszystko i wyrobię sie to podjade w poniedziałek ale będzie cięzko. A wicio co do spalania po wymianie termostatu to narazie wychodzi średnio 6 litrów ale to przeważnie krótkie odcinki do 20 km i jazda normalna nie ślimacza tak że o 1 litr mniej pali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bardziej za tym wtrokiem w katowicach bym był jak gadaliśmy wicio. Jak objade wszystko i wyrobię sie to podjade w poniedziałek ale będzie cięzko. A wicio co do spalania po wymianie termostatu to narazie wychodzi średnio 6 litrów ale to przeważnie krótkie odcinki do 20 km i jazda normalna nie ślimacza tak że o 1 litr mniej pali.

No to kto jeszcze na wyjazd w wtorek chetny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty tam wicio wiesz o której sie zbierają w katowicach jakbym nie mógł pojawić się w poniedziałek to musimy sie ugadać przez neta.[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 21:14_________________________________________________bedzie ktoś w poniedziałek na spocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek będę ale wtorek sam nie wiem mam trochę roboty i auto mi sie sypie ... Sprzęgło i pompa wspomagania chyba :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katarzyno rzuc cene za oponki bo to najważniejsze ;) [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 12:41_________________________________________________Pompa mnie nie wyje po prostu dziwnie zachowuje się wspomaganie ... Maglownica jest na gwarancji bo rok temu wymieniałem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek o 19 na parkingu podziemnym pod Realem na 3 Stawach :)

No to jak wyjedziemy z chrzanowa o 18 zachaczymy o jeleń przelecimy przez dziećkowice i powinniśmy być około 19 na trzech stawach.[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 20:02_________________________________________________Mi jak padała pompa wspomagania w Audi 80 TDI to na zimnym kierownica nie chodziła płynnie tylko skokowo potem jak się rozkręciła to już było ok potem doszedł wyciek oleju ale wtedy zalałem płynem do pneumatyki ale takim jak stosuje się w koparkach bardzo gęsty i załatał wyciek ale pompe szlak trafił i trzeba było wymieniać i czyścić układ ale pomysł był niezły :naughty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...