Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wpadaj na spota! :>

@kaaaamiiiil

Nie wiem czy się opłaca, już jest tego od cholery, może być trudno to rozreklamować skoro i tak mamy problemy z frekwencją na spotach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilowi nie chodziło o nowy a4-klub tylko o forum samochodowe okolic Chrzanowa żeby nie tylko a4 przyjeżdżały :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne foty szkoda że nie mogłem się zebrać widze że wiecej sedanów niż avantów wiec troche wyrównałbym siły :naughty:

Wpadaj wpadaj nie tylko wyrownasz sily avantow ale beda juz 2 klekoty na spotach chrzanowskich :decayed:

A co do posta kamila to czemu nie :good: Juz przeciez nie raz wpadaly A6 :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 23:08_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/spotkania_na_drodze-t1246.2220.html hehe zostalismy zauwazeni :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu Nas się nie da nie zauważyć :) Jak dobrze pójdzie z kosmosu będzie Nas widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ladnie :D taka mala grupka a widoczna :) jak przektroczylismy 200km/h:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko jak spotykacie się w poniedziałek pod maxem o 17 to postarma się wpaść

A mam pytanie do kolegi kaaaamiiiil czy czasami nie pracujesz w komisie za wiaduktem byłem tam oglądac tą A4 srebną ale wystraszyło mnie troche ze zawieszenie obniżone ( na nasze drogi troche chyba nie bardzo) no i ta moc 150HP z 1.9 TDI troche dużo więc napewno autem nie było jeżdzone spokojnie.

Do swojej i tak musiałem troche dołożyć ale nie żałuje śmiga zarąbiście zresztą to moje 3 audi wiec to chyba już kwestia przyzwyczajenia do marki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię że było złe ani że było dobre, nigdy go nie widziałem więc Ci nie powiem nic, po prostu on wie o nim więcej więc Ci może powiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem tum audi srebrnym ostatnio powiem Ci że autko bardzo ładne faktycznie moc jest podniesiona zmienione jest turbo na większe więc napewno program jest zrobiony czy ma 150 nie wiem ale napewno cos koło tego albo więcej :)Autko zadbane ale jak dla mnie cena za wysoka :) Jeżeli chodzi o zawieszenie jest opcja zmiany na standardowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troche cena duża może faktycznie stan jest bdb nie wiem jaki tam jest silnik czy na pompowtryskiwaczach czy na pompie rotacyjnej ale czytałem troche o moim motorze i te silniki o kodzie AHH moją jakąś mocniejszą pompe wtryskową i zmienną geometrię łopatek w turbinie i przy zmnianie końcówek wtryskiwaczy na 216 i lekkie przeprogramowanie i podobno można mieć 140HP może kiedyś :naughty: ale na razie mi wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się tym bardziej że koni nie musi być dużo ale w dieslu momenty obrotowe są duże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie powiem tak ciągnie fajnie już od małych obrotów demon prędkości to nie jest ale jakbym chciał mocne auto to zainwestowałbym w 1.8T lub 2.4 chodzą w podobnej cenie co TDI a kopa mają fajnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...