Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

2.4 hm... są gusta i guściki jeżeli chce się mieć tanie V6 to dobra opcja ja osobiście nie polecam tego silnika :) Duże koszty utrzymania a jednak to nie jest to lepiej zainwestować w 2.8 Q :) ew. 2.7 bi turbo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2.4 pali prawie tyle co 2.8 zakładając gaz jezdzisz jak za darmo :) 2.7 to już większy wydatek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem juz auto na gaz nigdy więcej nie wiem czy źle był założony czy jak ale cały czas coś przerąbane było nie mówiąc juz o jeździe na benzynie która była praktycznie niemożliwa tak ze juz gazu raczej nie no chyba że kupie auto z orginalnym fabrycznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym się zgodzę audi wprowadziło do wyścigów silniki TDI łatwo się je modzi do tego można wycisnąć ciekawe momenty obrotowe :) Ale życie jest za krótkie żeby jeździć dieslem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę odważny i napiszę "Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem czy na gazie ... :)" :PB98::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepł odważny jesteś :gwizdanie: jazda na gazie nie wyklucza dobrej zabawy i utraty przyjemności z jazdy :cool1: zawsze można przełączyć na :PB98: i targać jak by tego gazu nie było :kox:

Miałem juz auto na gaz nigdy więcej nie wiem czy źle był założony czy jak ale cały czas coś przerąbane było nie mówiąc juz o jeździe na benzynie która była praktycznie niemożliwa tak ze juz gazu raczej nie no chyba że kupie auto z orginalnym fabrycznym

a co do tego to na pewno jakiś gniot zakładał ten gaz bo ja nie mam żadnych problemów z gazem ani z benzyną już 60tyś bezawaryjnej jazdy na gazie i autko zdrowe :good:

jeszcze pytanko jaki silnik i jaka instalacja ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu ja planuje zakup Esyyy :) wtedy pomyśle nad gazem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tu był problem bo założyłem gaz do auta do którego się nie powinno zakładać gazu. To było Audi 100 2.0 E na

KJ TRONIC czyli mechaniczny wtrysk paliwa wiec przez to były te problemy z gazem a potem z benzyną a co do jazdy na gazie to skoro można taniej jeździć to czemu nie. Jakby dobrze podrążyć temat to w sumie na gazie można wiecej wicisnąc z silnika niż na benzynie tylko problem jest w reduktorem gazu który ogranicza i najważniejsze chłodnica gazu by się przydała ale to dużo by o tym pisać a i tak nikt z tego nie skorzysta interesowałem się troche tym kiedyś ale odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia w moim przypadku jest prosta gaz zwróci mi się za rok półtora więc jak przekalkulowałem nie opłaca mi sie jedyny plus tego że zaleje za 20 i jeżdze a tak musze za 50 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie oglądałem kiedyś program chyba to był ford jakiś z silnikiem 1,8 bezn i zrobili kalkulację to wyszło ze jak założyć gaz dobrej firmy to wróciłby się po około 140 000 tyś kilometrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie z innej beczki ma ktos pełny fis w autku ja bede montował dodatkowe zegary od ciśnienia oleju i ładowania aku ale osobno gdzieś na boku bo z fisem straszna dłubanina jest trzeba przeprogramować licznik i immo manetki kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bo pełny fis super wygląda tylko że za dużo zachodu z tym. Juz nie chodzi o dodatkowe zegary tylko i kompa zeby pokazywał to co trzeba dlatego chyba założe sobie tylko dodatkowe zegary to sobie sam potrafie zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieply jak by ci przyszlo jezdzic tyle co mi i czeskiemu sam bys mial gas bo inaczej stacje musial bys miec pod domem i fortune :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...