Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za spota ... Niech żałuję ten kto nie został :) A Ci co byli pojeździli :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No panowie dzieki za spota :cool1: Sory ze sie nie pozegnalem ale o 21 musialem kumpla podrzucic do Kato i niestety musialem jechac :wink4:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 23:41_________________________________________________na nastepny spot wpada nowy kolega z klubu TDikiem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wyskoczył mi błąd 22.1'' zawór wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji stała przerwa '' czy wie ktoś gdzie ten zawór się znajduję i jak to naprawić czy konieczna będzie wymiana ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wyskoczył mi błąd 22.1'' zawór wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji stała przerwa '' czy wie ktoś gdzie ten zawór się znajduję i jak to naprawić czy konieczna będzie wymiana ??

Ja mialem tak w swoim traktorze :kox: Najpierw ktos mi mowil ze nie mam gazu w klimie nabilem ja, dalej nie dzialala dalem do fachowca i okazalo sie ze jakis kabel sie odpiol i juz elegancko chlodzi :naughty: A mialem ten sam blad :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też tak myślę że się jakiś kabelek odpiął tylko nie wiem gdzie :kwasny:

[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 10:37_________________________________________________ok idę szukać jak by ktoś wiedział gdzie ta wtyczka to niech da znać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam pojecia gdzie to jest, bo robil mi to znajomy elektryk musial bym sie jego spytac :naughty:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 14:07_________________________________________________Swoja droga dzis bez klimy makabra :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez klimy makabra ale klima daje po zdrowiu hehe.Wiciu moc juz jest :D:) hehe i wrocilo 150PS teraz to ladnie oponki graja czekam na ciebie i vag service pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez klimy makabra ale klima daje po zdrowiu hehe.Wiciu moc juz jest :D:) hehe i wrocilo 150PS teraz to ladnie oponki graja czekam na ciebie i vag service pozdro

To sie trzeba zgrac w tygodniu i zobaczymy co tam wyskoczy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj gość podczas cięcia wydechu rozwalił przewód hamulcowy ... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosty ale dziś z 5 godzin będę siedział nad tym przewodem ... :angry::disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...