Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi koledzy ta prosta za jeleniem co chcecie jechać jest długa idze tam zrobić ligi dynamiczne [br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 16:21_________________________________________________Sorki za dużo meczy :naughty: chodzi o logi oczywiście bo tu w chrzanowie to nie wim gdzie jechać zeby była fajna prosta

No tam spokojnie idzie na 3 biegu do odciecia pociagnac :naughty: Takze jak najbardziej sie da zrobic logi :good: A po co ci je robic skoro mowisz ze ci bryka smiga ?

http://www.zumi.pl/trasa.html?xs=19.268936&ys=50.1468&xk=19.256816&yk=50.14664&v=true&utf=1 masz linka gdzie to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No śmiga ale nie wiem czy nie podaje mi za dużo paliwa albo jakaś dziurka w dolocie powietrza bo niekiedy puści dość mocnego bąka na czarno. Dzisiaj jechał za mną kuzyn i mówił ze jak jade i nawet jak daje mocno gazu to ok nic nie ma ale przy starcie z jedynki puszcza bąka mówi ze nie dużego (ale nie wiem co znaczy dla niego niedużo :naughty:) ale jak bede miał już dostęp do kabla to zrobie statyczne i dynamiczne i zobacze czy coś wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diesel lubi puścić bąka chyba że bąk faktycznie jest duży to można to sprawdzić [br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 08:40_________________________________________________ps. z tego co się dowiedziałem to ta prosta w jeleniu ma 900m prostej drogi bez tego zawiasu na końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chyba za dużo choć sprawdzałem kolektor dolotowy i troche zawalony jest będe go czyścił w sobote może to przez to ale tak jak pisałem będe mial dostęp do kabla kumpel pożyczy mi kabel w środe wieć jak już mam okazje to zrobić logi nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... Nie chce nic mówić ale czyszczenie katalizatora to nie najlepszy pomysł lepiej go usuń ew. kup nowy. A tak w ogóle to słyszałem że planuje modyfikacje silnika (wtryski, program ... ) niestety przyjacielu ale po takiej dłubaninie osoba za tobą straci obraz na kilka sekund chyba że będzie wietrznie to pójdzie na drugi pas ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce czyścić katalizatora tylko kolektor dolotowy powietrza od turbo, ostatnio ściągnołem przewód ciśnieniowy i nie za bardzo tam czysto, moze być juz przypchany trochę. A co do modów to fakt czytałem ze moze być większe dymienie co osobiście nie bardzo by mi się podobało. Narazie wystarczy mi tyle mocy co mam ale nie ukrywam że 140 PS miło by mieć pod maską :)[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 11:35_________________________________________________No zarejestrowałem wreszcie swoje autko. Babka w urzędzie się dziwiła że chce żeby mi znalazła rejestrację żeby było 13 na niej, no i znalazła i jak przechodziła koło niej inna to patrzy tak na te blachy i mówi i co weźmie z 13 hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ale najwcześniej dałbym Ci za kilka dni bo muszę Pannie system przeinstalować, no chyba że oddasz mi go w tym tygodniu jeszcze :>

Wezme lapka nagram go i ci w ten sam dzien oddam :decayed: Bo juz rok nie robilem formata na PC i go strasznie muli :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...