Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

wicio150 dobrze odczytujesz wtryski 216 + program tak jak w poscie przedstawionym przez fudi z 90 PS na 147PS wystarczająco juz gadałem z gościem od modów 1800zł cała operacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to całkiem sporo gdzieś ty takiego tunera znalazł :polew: Program kosztuje od 700 - 1200 zł w profesjonalnej firmie np. V-tech za 500 zł robi gość z Chrzanowa :) No i wtryski no to faktycznie kilka złotych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesjonalnej firmie czyli V-tech? Ciepły co Ty właśnie napisałeś :D :D

http://www.a4-klub.pl/smf/czy_to_komus_od_nas_rozwalili_auto-t130621.0.html

Wielu ludzi robiło tam program i nikt nie narzekał jedna wpadka im się zdarzyła i wielkie hallo to po pierwsze a po drugie Fudi przyjacielu zacznij wierzyć nie tylko w to co piszą na forum jestem tu 4 lata i nie zawsze pisane znaczy faktyczne a często realne i mówione znaczy dużo więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok ale sam fakt, że są przeprowadzane próbne jazdy, chciałbyś żeby Twoim autem tak jeździli po mieście i wyciskali z niego ostatnie poty żeby sprawdzić czy wszystko ok i to bez Twojej wiedzy? Samo podejście do klienta zdaje się nie profesjonalne i o to mi się rozchodzi, nie napisałem nigdzie i nie pisze tam też że program był zły w samochodzie :)

Fakt faktem że cała sprawa wyszła na jaw przez głupotę bo wypadek był nie z ich winy ale to tylko pokazuje jak mogą być traktowane samochody w takich "profesjonalnych" firmach :)

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając gaz, oddając auto do mechanika myślisz że nikt nie jeździ twoim autem ? Chyba żartujesz ... to jest normalne jazda próbna itd Przypadek i masz katastrofę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nawet jak jeździ to robi to z głową, takim ludziom oddaje samochód :) Jazda próbna ale zachowanie się właściciela który wyparł się pomocy przy odszkodowaniu gdzie na takie wypadki powinno być chociaż jakieś OC czy inna forma zabezpieczenia, zniszczyli auto i je oddali, nic ich nie obchodziło - taka profesjonalna obsługa :)[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 11:51_________________________________________________Ale koniec już gadania o tej firmie, coś planujemy na niedzielę? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie ma caly weekend niestety plany, finał mistrzostw itd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ja na weekend moge sie pisać , a w poniedzałek tez wkońcu zogoszcze bo mam wreszcie na rano :decayed:

Wziąłbyś mi ten klej do szyb? Bo już z 1,5 miesiąca bez dekorów jeżdżę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi koledzy ta prosta za jeleniem co chcecie jechać jest długa idze tam zrobić ligi dynamiczne [br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 16:21_________________________________________________Sorki za dużo meczy :naughty: chodzi o logi oczywiście bo tu w chrzanowie to nie wim gdzie jechać zeby była fajna prosta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...