Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BNS] Maglownica servotronic / zwykła


posti_a6

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszytskich

mam taki problem ze kierownica cizko wraca do położenia zero (3ba jej pomagać), i mam luz na kierownicy oraz stuki słyszalne przy jeździe po nierównosciach a najbardziej słyszalne sa przy podjeżdzaniu pod krawężniki itp... stuki słychac tez bardzo wyrażnie przy szybkich ruchach kierownicą prawo/lewo.... byłem juz u wielu mechaników i nikt nie mówi jednoznacznie gdzie sa te stuki ale wszyscy mówią ze to magiel.. no i musze sie tym zajać i mam nadzieje ze to bedzie magiel, a co wy o tym myslicie?

no ale do rzeczy.... moje pytanie jest nastepujące...

1. mam u siebei servotronic i zastanawiam sie jakie są róznice w maglownicach z i bez systemu servotronic.... ????

2. czy lepiej wymienic magiel na uzywany czy regenerwoać obecny????

3. czy macie moze jakies namiary na firme z wawy lub okolic która ogarnia maglownice i by mi wykonała operacje na maglu???? (wymiany magla lub wymiany i regeneracji)

z góry wielkie dzieki za wszelką pomoc

/pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedz do wesołej ul. Broniewskiego 26 o ile dobrze pamiętam... Sprawdzą ci wszystko i powiedzą co i jak :good: Ja u nich regenerowałem magiel. Cena 800zł

Bardzo konkretny warsztat i mili ludzie :good: Regen-Auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wielkie dzięki.... zadzwonei do nich i moze uda sie to ogarnac

/pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam stuki z malownicy od drugiego dnia kiedy kupiłem auto...

Sprawa się nie pogarsza (wydaje mi się że się wręcz poprawiła troszke- albo się przyzyczaiłem)... narazie odpuściłem i tak jeżdze już półtora roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam stuki z malownicy od drugiego dnia kiedy kupiłem auto...

Sprawa się nie pogarsza (wydaje mi się że się wręcz poprawiła troszke- albo się przyzyczaiłem)... narazie odpuściłem i tak jeżdze już półtora roku.

czyzby drążki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie. Byłem u dwóch mechaników i w ASO i wszędzie mi potwierdzili że przekładnia musiała się "sprasować" i od tego te stuki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam tego okreslenia w stosunku do maglownicy ale ok. moze chodzi o luzy na maglu :mysli: w B5 jest mozliwosc ich zredukowania, nie wiem niestety jak jest w B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam tego okreslenia w stosunku do maglownicy ale ok. moze chodzi o luzy na maglu :mysli: w B5 jest mozliwosc ich zredukowania, nie wiem niestety jak jest w B7

ja też nie znałem ale dwie osoby użyły takiego sformuowania...

Zrozumiałem z tego tyle że musiało się to wyrobić i jest luz.

W ASO zaproponowali mi nową przekładnie za astronomiczną kwote.

Pozostali mechanicy zalecili regeneracje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz kiedys pod samochodem to rzuc okiem na magiel i jesli bedzie na niej od spodu sruba (bodajrze 19-tka) to mozesz sprobowac minimalnie ja dokrecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te same objawy ale śruby żadnej nie ma, pozostaje regeneracja :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 19:28_________________________________________________Witam i jak zrobili ci ten magiel bo ja mam ten sam problem jutro wstawiam auto na warsztat serwis BOSCH ciekawe co powiedzą i czy zrobią odezwie sie :hi: :hi: nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo.. popatrze

A jakby co to polecam http://www.regeneracjaprzekladni.pl/ofirmie.html :good:

Dzwoniłem ale trzeba wyciągnąć magiel z samochodu bo oni nie maią warsztatu cena to 650 zł i trochę nie na rękę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem ale trzeba wyciągnąć magiel z samochodu bo oni nie maią warsztatu cena to 650 zł i trochę nie na rękę :mysli:

Ale taniej , oczywiście jak ktoś ma garaż (kanał) :confused4:

Jak nie masz takich "luksusów" :kox: możesz podjechać do znajomego mech. i Ci wyciągnie przekładnię :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kanał ale jak sie do tego zabrać ja jestem budo ludkiem a nie jakimś szpecem :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kanał ale jak sie do tego zabrać ja jestem budo ludkiem a nie jakimś szpecem :no:

Trochę przej&#ane , ale dałem radę w [b5] :wink4:

Poszukaj w dziale "Warsztat ... " :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo to dużo roboty jest, wole zapłacić a jak coś będzie nie tak to mam kogo gonić :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo to dużo roboty jest, wole zapłacić a jak coś będzie nie tak to mam kogo gonić :polew: :polew:

A ja znowu jak sobie zrobię sam , to wiem ze jest GIT :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo to dużo roboty jest, wole zapłacić a jak coś będzie nie tak to mam kogo gonić :polew: :polew:

A ja znowu jak sobie zrobię sam , to wiem ze jest GIT :wink4:

Zgadzam się 100% bo dzisiaj mamy mechaników do bani aydika zaprowadziłem na warsztat i są zieloni mówią ze musi cały dzień stać bo iest zmarzniety [ale fahowcy] zobaczymy jutro czy zrobią jak nie to ku&&a robie chyba sam :thumbdown: :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zaprowadziłem na warsztat i są zieloni mówią ze musi cały dzień stać bo iest zmarzniety ...

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...