Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pierwsza kolizja, a później ujawniony ból szyi co robić ?


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie mam takie pytanie... mialem wczoraj kolizje facet wjechał mi w dupe mojej omegi..nadział sie na haka... całe mocowanie haka czyli automatycznie podloga sie pogięła tak ze ciezko sie klapa domyka blotniki pekly zderzak itp.. powiedzcie mi jedno co mam robic gdzie dzwonic... potem wrocilem do domu i zaczal mnie kark bolec pojechalem na pogotowie i wyszlo że mam "skrecenie odcinka szyjnego kręgosłupa " mam na to karte informacyjna.. chodze jak głupek w kołnierzu :/ na policji nie chcieli mi wydac notatki mówiąc że to jest obowiazek ubezpieczyciela.. dzwonilem do ubezpieczyciela sprawcy - Allianz.. maja dzwonic :/ a jak wyglada z tym moim uszczerbkiem ? dodam ze przy swoim OC mam wykupione NW.. powiedzcie mi co teraz robic gdzie co zgłaszać ponieważ jest to moja pierwsza kolizja. Wina zostala udowodniona facetowi z corolli dostal mandat. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasa kasą , ważne żeby z tego żadne poważne komplikacje nie wyszły , mam kumpla co maił podobny przypadek , tylko on w bok auta dostał , dzis jest na rencie i co jakis czas jezdzi na jakies kontrole do Bydgoszczy i ogólnie jest huyowoooo :thumbdown:

kolega w moim wieku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy w tym momencie czekam na telefon z allianzu[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 14:34_________________________________________________jutro oględziny.. napisze co facet powiedział nt. auta :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim odszkodowanie z OC sprawcy za szkodę osobową - zgłoszona do TU sprawcy?

Dalej zadośćuczynienie, ew. utracone korzyści, i inne.

Na bieżąco zbieraj dokumentację lekarską.

A przede wszystkim przykro mi... także z powodu biednej Omesi...

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zastrzegłem sobie, że będe się starał o odszkodowanie z OC sprawcy z tytułu uszczerbku na zdrowiu. oględziny wstępne były.. teraz mam podosyłać dokumenty z auta ( homologacja z haka, książke serwisową nawet chociaz nie wiem po co im to ) i mam czekać... zobaczymy co bedzie dalej...

jedna rzecz mnie zastanawia... rzeczoznawca z allianzu zastrzegł że wycena bedzie zrobiona na podstawie średniej ceny części zamienników .. nie ori.. ma do tego prawo jesli auto mialo oryginalny zderzak itp ? jak wygląda naprawa podłogi ? poniewaz dostając w haka podłoga pękła bo siłe przeniósło mocowanie haka... z zewnatrz patrzac male uszkodzenia.. bo wszystko poszlo w karoserie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci proponował skorzystać z firmy zajmującej się uzyskiwaniem odszkodowań, miałem w zeszłym roku identyczny przypadek. W zasadzie nic mi się nie stało, chodziłem 3 dni w jakimś kołnierzu mimo iż miałem go nosić 2tyg, wziąłem sobie zwolnienie z pracy na 2 tygodnie i odwiedziłem kilku prywatnych lekarzy co by mieć podkładkę że faktycznie coś mi dolega. Chyba najważniejsze okazało się zdjęcie z pogotowia gdzie wyszło, że mam naciągnięty kręgosłup szyjny czyli tyle ze bolała mnie kilka dni szyja. W zasadzie nie myślałem że dostane jakąś lepszą kasę ale do rzeczy, policzyli mi to jako 3% uszczerbku na zdrowiu, sprawca był ubezpieczony w PZU. Po bodaj 3 miesiącach dostałem odszkodowania 5tys + zwrot kosztów leczenia (lekarze, leki itp) i potem jeszcze firma złożyła odwołanie i dopłacili mi 1,5tys :polew: także życzę Ci tego samego no i dużo zdrowia :decayed:

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...