Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

b2 quattro V8 - filmik st. 22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kamil, dasz rade poskładać go na zime?

Opublikowano
  • Autor

no tak, 1420

myślałem że 1600

jak złożę swoją to zważe, w każdym razie myślę że hamulcez s2 wystarczą

a na Twoim miejscu założyłbym 314 mm z A8, u mnie to odpada bo musialbym piasty rezać na 5x112 [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 13:14_________________________________________________

Kamil, dasz rade poskładać go na zime?

hmmmm, i tu moze być problematyczna kwestia, bo normalnie to do zimy go złoże

ale mam już zamówionego anglika A4 1.8 T i jak on mi przyjedzie to pewnie chciałbym od razu silnik zmienić

a jak silnik to pasuje i wydech i dolot i elektryka itp itd, a na to by pewnie zeszło trochę zimy

zobaczymy, bo chętnie bym już pośmigał po śniegu :kox:

aaa, dorwałem pewien rarytas, ale wszystko w swoim czasie

Opublikowano

Jakie a4, polift, bedziesz rozsprzedawał na częśći :naughty:, no taką b2 w quattro wybebeszoną to musi być zabawa w zimie :kox:

Opublikowano

No właśnie o tych hamulcach myślałem.

Opublikowano

hmmmm, i tu moze być problematyczna kwestia, bo normalnie to do zimy go złoże

ale mam już zamówionego anglika A4 1.8 T i jak on mi przyjedzie to pewnie chciałbym od razu silnik zmienić

a jak silnik to pasuje i wydech i dolot i elektryka itp itd, a na to by pewnie zeszło trochę zimy

no do zimy jeszcze 3 m-ce a gdyby anglik przyszedł na dniach to chyba dałbyś radę

zobaczymy, bo chętnie bym już pośmigał po śniegu :kox:

też bym się chętnie przejechał tym autkiem :cool1:

eh, gdybym miał garaż blisko domu....

Opublikowano
  • Autor

Jakie a4, polift, bedziesz rozsprzedawał na częśći :naughty:, no taką b2 w quattro wybebeszoną to musi być zabawa w zimie :kox:

nie wiem jaki będzie,

powiedzialem do jakiej ceny i żeby miał wypas typu skóra itp.

jak będzie polift będzie fajnie, ale wątpie

ale tak, wszystko pójdzie na części :decayed:

Opublikowano

Jakie a4, polift, bedziesz rozsprzedawał na częśći :naughty:, no taką b2 w quattro wybebeszoną to musi być zabawa w zimie :kox:

nie wiem jaki będzie,

powiedzialem do jakiej ceny i żeby miał wypas typu skóra itp.

jak będzie polift będzie fajnie, ale wątpie

ale tak, wszystko pójdzie na części :decayed:

Kamil, masz kogoś kto szuka tam samochodów?

Opublikowano

cos dla ciebie :naughty:

DSC_0101.jpg

Opublikowano

Ha to popatrzcie na to:

4815617123_f1856204ce_b.jpg

4816240062_82a3523495_b.jpg

4816240336_04b0d35056_b.jpg

4816241090_389acac662_b.jpg

4815616653_3f26656a14_b.jpg

4816239448_0c62f64a14_b.jpg

4816238598_f7ac941ac6_b.jpg

4816241586_6043b967b7_b.jpg

4815615121_ba1a21170f_b.jpg

Opublikowano

:kox: licznik, jest w ogole mozliwosc dostania takiego czesgos ?

pytasz o auto czy licznik :decayed:

Opublikowano

Fajna kiera :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jeśli chodzi Ci o drugie zdjęcie to to jest blokada dyfra :kox:

Opublikowano

szkoda że w B5 nie ma blokady dyfra :(

Kamil, rozmawialiśmy w Bukowinie na temat 1.8T i 200 ps

mam taki filmik, waga auta 1550 kg :disgust:

więc u Ciebie to będzie już fajnie :>

Opublikowano

hmm Pucek, cos slabo to jedzie.. :mysli:

Btw mowiles ze zawsze masz pol baku a tam rezerwa gleboka masakrycznie :kox::decayed:

no nie jedzie, ok 7 do setki

ale nie będę tu robił OT :wink4:

Ps. pół baku gazu :polew: przecież pb też trzeba tankować :gwizdanie:

Opublikowano

cos dla ciebie :naughty:

DSC_0101.jpg

zakochalem sie :slina:

Opublikowano
  • Autor

cos dla ciebie :naughty:

DSC_0101.jpg

pasuje :decayed:

:kox: licznik, jest w ogole mozliwosc dostania takiego czesgos ?

do dostania, ale ciężko

łatwiej kupić z Opla Kadetta E i przerobić prześwietlenie

http://allegro.pl/licznik-digital-opel-kadett-gsi-gwarancja-kadet-i1220096174.html

a rozrysowane autko to ja też mam :)

sam Ur bardzo ładny

Pucek ładnie idzie, myśle że u mnie taka moc i tak pozwalała by sprawnie się poruszać :decayed:

Opublikowano

cos dla ciebie :naughty:

DSC_0101.jpg

zakochalem sie :slina:

dsc0055dg.jpg

dsc0056jt.jpg

pod maska oczywiscie 2.2T :naughty:

Opublikowano

cos dla ciebie :naughty:

DSC_0101.jpg

zakochalem sie :slina:

dsc0055dg.jpg

dsc0056jt.jpg

pod maska oczywiscie 2.2T :naughty:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

fajniutka, ale to już większa rzeźba bo felgi na 5 śrub

w założeniu miałem taki przód, z lampami z coupe/90

ale będzie coś innego :)

fajnie by było 17" założyć :decayed:

Opublikowano

17 za duzo jak do ostrego upalania.Chyba ze masz duzo kasy na opony :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.