Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

b2 quattro V8 - filmik st. 22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkoda ze nie ma jakichs gwintów Tein,Bilstein D2 itp...

Opublikowano

Oglądałem dziś u Artura Twoją zabawkę i v8kę wygląda zacnie :)

Opublikowano
  • Autor

Oglądałem dziś u Artura Twoją zabawkę i v8kę wygląda zacnie :)

a ja oglądałem Twoje hamulce i pasowałyby mi takie :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Oglądałem dziś u Artura Twoją zabawkę i v8kę wygląda zacnie :)

a ja oglądałem Twoje hamulce i pasowałyby mi takie :gwizdanie: :decayed:

No chyba by pasowały :)

Jest na allegro jeszcze jeden komplet ale w gorszym stanie i sporo drożej niż ja kupiłem.

Opublikowano

Oglądałem dziś u Artura Twoją zabawkę i v8kę wygląda zacnie :)

a ja oglądałem Twoje hamulce i pasowałyby mi takie :gwizdanie: :decayed:

gadałeśz sidem?? on często jakieśzaciski przywozi[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 00:48_________________________________________________http://www.s4sid.pl/7685.html

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

silnik i skrzynia już siedzą

20110210151.jpg

20110210153.jpg

20110210154.jpg

niestety - choć było to do przewidzenia - zawieszenie siadło i niby fajnie wygląda, ale miska jest 10 cm od ziemi, więc czeka mnie zmiana sprężyn

Opublikowano

No właśnie sobie oglądałem wczoraj i tak mi się wydawało coś nisko.

Opublikowano

do lansu 10cm wystarczy, do zabawy zdecydowanie za mało ;-)

są gwinty do tych bud ?

Opublikowano
  • Autor

nie ma

stronę wcześniej masz napisane :wink4:

Opublikowano

Skoro silnik i skrzynia siedzą to za niedługo pewnie odpali, a zaraz potem wyjedzie z garażu o własnych siłach. To wielko pomna chwila, uwiecznij jakimś filmikiem :)

Z przodu by się jeszcze chyba cywilizowanie chłodnica zmieściła.

Opublikowano

Kamil pomysl nad zrobieniem negatywu,poprawi sie skrecalnosc :wink4:

Opublikowano
  • Autor

negatyw będzie 2,5 :)

na kolumnach z b3/b4 jest taka możliwość :naughty:

Opublikowano

No i git :) fajne kolumny :kox: Wada negatywu to gorsze trzymanie na mokrym :confused4:

Opublikowano

Kolega Cowboy wstawia fajne Caster Cambery do swojej b2q, może sobie też coś takiego wymodzisz :) Mógłbyś wtedy mieć pełną regulację i przestawiać, testować itp.. .

Opublikowano
  • Autor

Kolega Cowboy wstawia fajne Caster Cambery do swojej b2q, może sobie też coś takiego wymodzisz :) Mógłbyś wtedy mieć pełną regulację i przestawiać, testować itp.. .

widziałem, ale na razie tego nie chce zakładać, rozpórkę mam w to miejsce

jak u cowboya będzie się to sprawdzać i będzie wytrzymałe, to może kiedyś

na razie chce już jeździć :decayed:

Opublikowano

Kolega Cowboy wstawia fajne Caster Cambery do swojej b2q, może sobie też coś takiego wymodzisz :) Mógłbyś wtedy mieć pełną regulację i przestawiać, testować itp.. .

widziałem, ale na razie tego nie chce zakładać, rozpórkę mam w to miejsce

jak u cowboya będzie się to sprawdzać i będzie wytrzymałe, to może kiedyś

na razie chce już jeździć :decayed:

A ja chce go usłyszeć na spocie :kox:

Opublikowano

Pewnie się będzie sprawdzać, bo wypalone z na prawdę grubej blachy. Co tam sokół u siebie wogóle za wydech planujesz? bo wiadomo, że wolnossaki muszą mieć policzony.. .

Opublikowano
  • Autor

wydech to wolna amerykanka :decayed:

2,75 cala na jednym końcowym tłumiku

jak będzie za głośno wstawi się środkowy

Opublikowano

Nie wiem czy to pojedzie na wolnej amerykance. Trza pamiętać, że wolnossaki mają policzony fabrycznie wydech. Chyba, że będziesz robił jakieś strojenie dodatkowe. Sam jestem ciekaw.

Opublikowano
  • Autor

nie mam ochoty dawać komuś 2,5 - 3 tys za to, że może właściwie obliczy i zrobi wydech

generalnie podciśnienie jakieś będzie, muszę zadbać o dobry dopływ powietrza a będzie git

może potem ecu masterem będą parametry podciągnięte

zrobi się, pojadę na hamownie i się okaże

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.