Przerywa radio słabnie sygnał!!!! jaka przyczyna ??

bushi

Witam serdecznie mam problem z radyjkiem concert w trakcie jazdy słabnie sygnał wrac na dobry i znowu słabnie i tak na zmianę jak wcisnę gaz to się wzmacnia heheheh ( dziwne). Mam A4 avant z antenką na dachu. Doradzcie coś . Pozdrawiam

Masz pewnie podłączony sygnał gala, który odpowiada za wzrost głośności radia wraz ze wzrostem prędkości.

Szogun mozesz mi dokładniej objaśnić temat gala ( czy chodzi o to że z prędkością podgłąśnia się radyjko????) Tu mam problem że słabnie sygnał jeżdżąc po mieście gdzie kolwiek słabnnie i wraca do normy słabie i tak na zmianę. Aż mnie to wkurza brat ma takie samo radio i u niego chodzi ok w A6.

tak, GALA reguluje glosnosc polegajac na predkosci pojazdu.

w moim radiu (Delta) GALE wylacza sie tak: naciska sie pokretlo bodajze sopranow (powinien byc pod nim napis GALA), zeby wyskoczylo, nastepnie wyciaga i przekreca w lewo.

PS

drugie pokretlo (sa pod nim 2 strzalki) sluzy do regulacji balansu miedzy przodem a tylem :)

tutaj jest troche ukrytych funkcji Concerta (i nie tylko): http://www.ibiblio.org/tkan/audi/radios/concert.html

Dzięki Pet3r tylko ja mam concerta i wydaję mi się że to nie to co mają zakłócenia do podgłasznia dzwięku. W ogóle to prawie ziomek jesteś bo ja z Turku to jak rzut kamieniem do Kalisza pozdrawiam i wypatruję na drogach!!!!!!

bywasz w Kaliszu? jesli tak to dzwon, numer wyslalem na priv to jakiegos mini-spota sie urzadzi! :P

Witam.

Mam pytanie co do radyjka Audi Delta.

Dzis rano zauwazylem ze przy manualnym ustawianiu stacji nie moge ustawić parzystych stacji radiowych (93,8...105.6 itp) idzie ustawić jedynie nieparzyste "numeracje" :/

Jest na to jakiś sposób ???

Jak dla mnie to kolego wzmacniacz Ci się rypie od antenki. On z masą nie łączy po jakimś czasie, podejrzewam że u Ciebie jest to samo. Poszukaj na forum pod hasłem wzmacniacz antenowy, był opis dla sedana i avanta jak poprawić jego mocowanie.