Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana na ledy - problem


Matush2904

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj postanowiłem rozjaśnić wnętrze auta i kupilem ledy. W przedniej lampce w podsufitce założyłem rurke i wszystko jest ok ale już te dwie żarówki coś chyba są nie tak gdyż jeżeli wsadzam ledy to po prostu nie świecą. Na tył wsadziłem białe żarówki ale one też nie daję aż tak mocnego światła o jakie mi chodziło. Bardzo proszę o pomoć w doborzę tych żarówek może złe kupiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dioda ma to do tego że ona ma plus i minus i trzeba ją tak włożyć.Spróbuj odwrócić diodę odwrotnie powinno pomóc :cool1: A co do tylnych lampek to nie są one delikatnie przyciemnione :mysli: Bo u mnie tak jest ze to nie jest całkowita biel i w tym może tkwi problem że światło jest ciemniejsze :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam ich ponieważ je oddałem. pan ze sklepu powiedział że jest na nich inne zasilanie i trzeba by przerabiać albo diody albo lampke :( [br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 08:31_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item962862519_postojowki_diody_led_ba9s_t4w_walcowe_biale_nieb.html

to są takie ledy. Czy dobre Bardzo prosze o pomoc bo problem dalej nie rozwiązany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam ich ponieważ je oddałem. pan ze sklepu powiedział że jest na nich inne zasilanie i trzeba by przerabiać albo diody albo lampke :( [br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 08:31_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item962862519_postojowki_diody_led_ba9s_t4w_walcowe_biale_nieb.html

to są takie ledy. Czy dobre Bardzo prosze o pomoc bo problem dalej nie rozwiązany

jak przerabiać o co chodzi??

wyciąg całą lampke i zamień przewody i będzie ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wszystko świeci nic nie trzeba przerabiać a ledy jak w linku

zwykłe żarówki świecą a diody nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjąłem tą lampkę i szczerze to nie wiem jak to wszystko pozmieniać. Tam nie ma kabelków tylko blaszki. Jedna taka długa a druga chyba tam w środku. Nie chce niczego uszkodzić wiec prosze o pomoc[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 17:27_________________________________________________czy może ktoś mi z tym pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...