Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi


Reniu

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtyny nie mam :) , a ściemniać szyby to musiałbym wszystkie, na co oczywiście mnie nie stać ... :disgust: , więc zainteresowałem sie własnie tą roletką na tył

A coś na alledego , bo tak szukam szukam i coś mi to nie idzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to rzecz występująca masowo, będę miał Ciebie na uwadze jak będę szperał na allegro :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już znalazłem na allegro :) tylko z kliknięciem muszę poczekać do powrotu do domu bo w robocie logowanie na allegro zablokowane :confused4:

mam nadzieję że nikt mi jej nie kliknie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc zainteresowałem sie własnie tą roletką na tył

@up... Kierownikowi chodzi o roletę na tylną półkę, na tylne drzwi są dostępne... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc zainteresowałem sie własnie tą roletką na tył

@up... Kierownikowi chodzi o roletę na tylną półkę, na tylne drzwi są dostępne... :gwizdanie:

właśnie chodzi mi na tylną półkę . Sory , mało sprecyzowałem swoją wypowiedz :embarrassed:

wojci prześlij linka , to chociaż sobie zobacze :przebiegly::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1079846019.jpg

Uploaded with ImageShack.us

oryginalna z rocznika '98

będę z gościem rozmawiał po 15 to będę na 100% wiedział co i jak

wiesz co.......... kupiłem oryginał VOTEXA z logo Audi w ori opakowaniu i ni huhu nie jest podobna do tej co pokazujesz, natomiast ta z Twojego foto jest mega podobna do moich starych uniwersalnych (ori ma inne wykończenie boków tkaniny, inne haki do zaczepiania i inny sposób montażu do półki, i wogóle inną tkanina z tego co widać) chyba że to "inna ori"

Sprawdźcie dobrze sprzedawcę czy nie wykręcił poprostu z '98 i gada że oryginał.... :confused4:

PS. Listwa górna od rolety ta za którą ciągniesz jest w ori gruba, podobna do takiej jakby płetwy i ma jeden uchwyt do wyciągania, zobacz sobie jak bok tkaniny się marszczy w ori nie ma takich zonków, kurde trochę daleko mam do garażu, ale może wyjde po browar to wyprowadzę auto i zobaczycie o czym mówię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś kupiłem niby z A4 sedan 98r., okazało się że jest za długa, doszedłem dotego że koleś sprzedał mi roletę z audi 80/100.

Twoja roleta jest bardzo podobna do mojej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e jednak lipa

http://allegro.pl/item1079846019_roleta_na_tylna_szybe_do_audi_a4.html

to ta roleta okazuje się jednak po rozmowie, że ona tylko była zamontowana w a4 jak koleś sprowadził z Francji samochód

Oznaczenia jakie znajdują sie na rolecie to: "SIEPA FRANCE",

SUN SHADE ASCO*92-2

Więc szukamy dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba są takie razem z roletą bagażnika

Chyba nie mówisz o siatce oddzielającej przedział bagażowy od kabiny... tu chodzi o rolete na szybe. Ja osobiście nie słyszałem o czymś takim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuuuugim czasie oczekiwania na pakę otrzymałem i zamontowałem roletki i jest :good:

I dodam że warto przetoczyć (przeszlifować) bolce mocujące bo zdjęcie rolet graniczy z cudem. Z wymiarami też różnie ja zrobiłem po swojemu no a tak ogólnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...